Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
gyaloggos
  Válasz | 2006. szeptember 21. 10:08 | Sorszám: 47
Nem fújta le, hanem októberre halasztotta!

Viszont, lehet, hogy mégis!

Amúgy meg, ki-összesezedik a randalírozókat /egyre kevesebben vannak/, és tényleg tüntetés lesz!

A gazdák sem késtek el, a folytonosság a lémnyeg!

Gyurcsány meg nem magabiztos, sőt!Azt gondolom, már ő is tudja, hogy game over ! Csak az időpontot nem tudja még!Meg, Lendvai, a bérkocsis, újgyerek, kisjuhász is tudják már, hogy nekik is ennyi, eddig volt!

Előzmény: 19
szakall
  Válasz | 2006. szeptember 20. 23:24 | Sorszám: 21
Mindig fáj, ha valaki semítizálni akar egy ilyen szép, összettt, komplex célrendszert.

Az erőszak amúgy, kérlek, csak eszköz, kérlek szépen, csak eszköz Gyurcsányunk kezében.

Előzmény: 19
estebany
  Válasz | 2006. szeptember 20. 23:17 | Sorszám: 20
Ha én jól tudom, akkor a HÖOK nem lefújta, hamem elhalasztotta a tüntetését. (Ráadásul, ha nem minden hír csal, pl. Győrött, és másutt is voltak hallgatói demonstrációk, de voltak-vannak más egyéb színhelyeken is békés demonstrációk és tüntetések.

Dramaturgiailag igaznak tűnik, hogy a csótány erre számított, ennyi erőszakot akár még ki is lehet provokálni, néhány provo és párszáz felhergelt, mindig és minden hirigre kapható mondjuk a leegyszerúsítés kedvéért futball-huligán segítségével.

Biztos, hogy Orbán is nagy felelősséget vállal a szombati tüntetéssel, ha bármi -ideértve a provokációt is - történik (eddig még soha ilyen nem történt, de az ördög nem alszik), egyből kiteszik az egyenlőségjelet, én például látatlanban megelőlegezek egy bombariadót.

A fokozódó fenyegetések jelzik: valóban várható a gyülekezési és a szabad vélemény-nyilvánítási jog korlátozása. Ez azonban visszafelé fog elsülni!

A legnagyobb kár, amit okozhat ez az őrült: a rendőrök és a békés tüntetők-demonstrálók szándékos összeugrasztása. Őszintén remélni tudom csak, hogy ezen két csoport egyedileg és kollektíve is kellő józanságot fog tudni tanusítani az elkövetkező 10-20 nap során.

Így elkülönülhetne: ki a FIDESZ-szimpatizáns, ki az egyéb jobboldali, de békés demonstráló, és ki a randalírozó.

Fáj kimondani, de a rendőrök azzal tesznek szolgálatot, ha ezeket lekapcsolják, mert így kevésbé kellene tartani az összemosás eszközétől. Amire a csótány játszik.

Szombaton én is megyek, és gyerünk minél többen! Ez leleplezheti az aljas szándékot.

Előzmény: 19

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola