Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
mpd
  Válasz | 2006. szeptember 27. 11:09 | Sorszám: 360
Hogy torockai szerinted egy hős, nem pedig egy kártékony idióta. Egy ilyen vélemény nem vállalható, mpd?


Toroczkait sem ismerem. Ha fényképen mutatnák, akkor se ismerném fel. Sose mondtam róla, hogy hős. Az első napokban mondtam annyit, hogy ha már van tömeg, kéne, aki kordában tartja és valami szervezettséget visz a dologba. Ha más ne teszi meg, akkor örüljünk neki, ha T. megteszi. Vagy MT. Pont azért, hogy a provokátorok ne tudják elvinni őket rosszfelé.
De hogy is van ez.... az első napokban még a Fidesz-vezérek is felháborodott tömegről beszéltek, akiket Fletó beszéde miatti felháborodásuk vitt ki a térre. Most meg már Toroczkai-csürhe?

""'56-ról nem tudsz mit mondani, de torockairól még nyilatkozhatnál. Na most mit találsz ki, hogy ezt ne tedd? Van kin értelmes ember a tömegben? Van egy felszólaló, akit mások előtt is vállalhatsz? Nagyon jó.""

Egyetlen szónoklatot sem hallottam, de Makoveczről látatlanban elhiszem, hogy jókat mondott.

""Hát akkor meg mi a problémád? ""

Hát jó: az a problémám, hogy itt egy helyzet, amikor kiderült a kormányról és a kormányzó pártokról, ami kiderült. Civilizált országban ez azonnali lemondások sorozatát indítaná el, de nálunk nincs egyetlen erő sem, amely ezt el tudná érni, ki tudná kényszeríteni. Ez az én bajom.

(Mostmár vágólapra teszem, annyiszor kérditek)

Előzmény: 346

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola