Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Bajnai csomag! (10. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Bajnai csomag!
Cyti
  Válasz | 2009. április 06. 18:39 | Sorszám: 98
Azt akartam mondani, hogy alul vannak fizetve.
Válság ide, válság oda emelni kell a fizetésiket. Sőt ezért tüntetni is kellene, kiállni értük.
onogur
  Válasz | 2009. április 06. 17:59 | Sorszám: 97
Hogy merészeled összehasonlítani a két posztot?
Elvégre amerikai elnök a hülyéből is lehet.
De próbáljon meg valaki éveken keresztül úgy irányítani egy nemzeti (?) vasúttársaságot, hogy az minden évben veszteséges legyen, a nyereséges üzletágait adja el bagóért, a maradékot meg pusztítsa le Balkán-Alsó színvonalra.
Nem kis feladat, megérdemli az ember a tízmillióit.
Cyti
  Válasz | 2009. április 06. 17:52 | Sorszám: 96
Nem ért egyet Karsai Bajnai jelölésével és mint belső ellenzéki tiltakozik. De miért nem, lép ki a pártból?

"Karsai József – tiltakozásul – május elsejétől sem költségtérítést, sem pedig a fizetését nem fogja fölvenni. „Nem fogok egyetlen fillért sem felvenni, mert méltatlan vagyok rá”. "

Cyti
  Válasz | 2009. április 06. 17:40 | Sorszám: 95
Barack Obama amerikai elnök éves fizetése négyszázezer dollár körül alakul. Ez a jelenlegi árfolyamon számolva 86.552.000 forintnak felel meg. Heinczinger István a MÁV vezére esztendőnként úgy hetvennyolc millióból gazdálkodhat.


Néhányuknak fizetnie kellene , hogy ott dolgoznak. Legalább az okozott kár nagyságát kellene kifizetnie.
A nadrágszíjat meg másra kellene használniuk mint megszorításra.

Medi
  Válasz | 2009. április 06. 16:48 | Sorszám: 94
Itt találhatsz olyat, amit keresel, ha még nem olvastad:

http://forum.gondola.hu/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=2&t=002552&p=
Téma: A közvagyon sorsa

http://forum.gondola.hu/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=2&t=009388&p=3
Téma: Leltár! Elszámoltatás!

onogur
  Válasz | 2009. április 06. 16:45 | Sorszám: 93
Na most elillantak kétségeim azzal kapcsolatban, hogy valóban szakértő kormánya lesz-e kis hazánknak.
Erre a fikabányászra csak rá kell nézni, ilyen turhazabálókat foglalkoztatnak a biztosító multik meg a szcientológusok.
Teke
  Válasz | 2009. április 06. 16:33 | Sorszám: 92
Szigetvári lesz Bajnai kabinetf?nöke

A takonyevő
http://www.youtube.com/watch?v=crBkDasigZY

mpd
  Válasz | 2009. április 06. 13:23 | Sorszám: 91
Fogadás!!!!!!
Fogadás jobbról, igaaaaaaaaa-zogggy!

Szerintem május 20-án bukik, hogy összezavarják a választókat, ahhoz elég két hét.

mezeiegér
  Válasz | 2009. április 06. 12:41 | Sorszám: 90
Ezt a publicisztikát a hvg.hu-n találtam.

Az az érdekessége, hogy olyan a hangneme és címe, hogy először nem hittem a szememnek hogy a HVG-nél ilyesmi megjelenhet.

Idézet:

Kikiáltották a reformdiktatúrát. Gyurcsányék elfelejtettek szólni
2009. április 06. 02:42 | Utolsó módosítás:2009. április 06. 09:05
küldés
nyomtatás
betűméret

Címkék: IMF, EU, Gyurcsány Ferenc, Bajnai Gordon, Mózer András, szuverenitás, kölcsön feltételek

Jegyezzük meg napot, amikortól - részben legalábbis - Brüsszelből kormányozzák az országot. Gyurcsány a kijáratnál leadta a nemzeti szuverenitást, bevezette a reformdiktatúrát. És még csak nem is szólt.

Teljes cikk:
http://hvg.hu/velemeny/20090406_bajnai_brusszel.aspx

Egzisztenciális kvantor
  Válasz | 2009. április 06. 12:36 | Sorszám: 89
Szerintem meg június 7-ig kihúzza. Hogy azután mi lesz, az rajtunk múlik. Tüntetnünk kell folyamatosan.
mackó
  Válasz | 2009. április 06. 12:28 | Sorszám: 88
Szerintem 1 hónapnál tovább nem húzza a libás.
Békáscity
  Válasz | 2009. április 06. 09:18 | Sorszám: 87
Hát így kapásból az Altrus és a Motim jut eszembe, de majd rákeresek a guglin Gyurcsány cégeire - tényleg kár hogy még senki nem gyűjtötte csokorba Vezéreink érdekeltségeit (nem beszélve a Kajmán-szigetekről...!)
Medi
  Válasz | 2009. április 06. 09:12 | Sorszám: 86
Nem bírom végig nézni

Katasztrófa, hogy ez az ember miniszterelnöke lehet egy országnak.

Nemzetközi bírósághoz nem lehet fordulni?

mackó
  Válasz | 2009. április 06. 08:43 | Sorszám: 85
Köszönöm, de ez tényleg kézenfekvő, nem erre gondoltam. Volt egy cég, amely a jogi-pénzügyi feltételeket simította, arra volnék kíváncsi. Nem akadok nyomára...
Macisajt
  Válasz | 2009. április 06. 08:32 | Sorszám: 84
Márpedig a Wallis kézenfekvő..
http://www.haon.hu/hirek/Hajdu-Bihar/cikk/a-hajdu-bet-es-a-libasokk-esete-a-wallis-rt-vel/cn/haon-news-FCUWeb-20090331-1059399399
mackó
  Válasz | 2009. április 06. 08:20 | Sorszám: 83
Kedves Olvtársak! Keresek egy infót, ami sajnos egyelőre csak emlékeimben motoszkál. Anno, a libajnai hajdúbétes "akciójánál" segédkezett egy "külsős" cég, ami gyakorlatilag böszme-tulajdon volt. Nem találok hozzá szálakat. Help me... (A szombati MN körbejárta, de elég pongyolán.)
kalota
  Válasz | 2009. április 06. 08:14 | Sorszám: 82
*


KIFOSZTOTTAK

http://www.utolag.com/MSzabo/Kifosztottak.wmv


A dokumentumfilm bemutatja, hogy mit műveltek a gazdákkal bajnaiék 2003-2004-2005-ben.

A film mérete 56 Mbyte, 54 perc.
A megtekintéshez le kell tölteni: 1. Jobb klikk a film linkjén, 2. Hivatkozás mentése más néven, 3. A célmappa megadása.
Ha a letöltés megszakadna, jobb klikk a letöltés csíkján, Szünet, majd Folytatás.

Nekem egyszer kellett folytatásra buzdítani és kb. 2 perc alatt az egész lejött.

*

mpd
  Válasz | 2009. április 06. 07:26 | Sorszám: 81
Az jutott eszembe, Bajnai az Ötödik Mancs.
Hisz ő a libások másik nagy ellensége.
tiszavirág
  Válasz | 2009. április 06. 03:03 | Sorszám: 80
Idézet:
Talán havi 1 millióból is meglehet élni a nehéz időkben?


Ők is összébb húzzák a nadrágszíjat.

Békáscity
  Válasz | 2009. április 06. 02:51 | Sorszám: 79
Hogy is volt csak az a Kajmán-szigetekkel kapcsolatos kijelentés ? - és miért is ?
Nehogymá elfeledjük... !
pascal
  Válasz | 2009. április 05. 22:06 | Sorszám: 78
Pont ez lenne az MSZP-kommunikáció lényege.

Biztos megfigyeltétek az utóbbi napokban.
Már GYF úgy konferálta fel, hogy Bajnai, "akinek van programja", aztán Bajnai, aki "szándéknyilatkozatot" irat alá az MSZP-, SZDSZ-képviselőkkel, Bajnai, aki "kemény feltételeket szab", aki végigviszi a programját, blabla. A propaganda is ezt sulykolja (lásd m1).

Miközben ugye az MSZP-SZDSZ többség a GYF-Veres kormány által kidolgozott, az IMF felé megállapodásban vállalt megszorításokat fogja keresztülverni. Csak mindezt Bajnai neve alatt!!! Ő lesz az élőpajzs, legyen ő a "gonosz", minél jobban elkenni, hogy bármi köze lenne az MSZP-hez, SZDSZ-hez. Mert ugye a választáson az MSZP-SZDSZ fog indulni, Bajnai nem...

Szerintem a kormányából is kikerülnek (legalábbis a frontvonalból) az MSZP-s arcok, szóval szvsz nem Veres meg Kiss Péter fogják magyarázni a mechanizmust...

Remélem, az emberek nem veszik be ezt a trükköt!

Cyti
  Válasz | 2009. április 05. 20:52 | Sorszám: 77
Hitetlen magas fizetések:

Heinczinger István, a MÁV vezérigazgatója több mint 78 millió forintot kapott tavaly. Szabó Pál későbbi közlekedési miniszter a Posta vezérigazgatójaként 76,93 milliót keresett, utódja, aki év közben került a cég élére, 34 milliót. A Szerencsejáték Zrt. élén álló Székely Gábor 56 milliót vitt haza.

A villamosműveknél Kocsis István 63,56 milliót, utódja Mártha Imre 33 millió forintot keresett, Tátrai Miklós, a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő (MNV) Zrt. vezérigazgatója pedig 42 milliót. Amúgy az állami vállalatok vezetői közül övé a legmagasabb, havi 3,5 milliós bruttó fizetés. A többiek a prémiumoknak hála előzik meg.

Vajon őket mennyire szoritják meg??
Talán havi 1 millióból is meglehet élni a nehéz időkben?

Egzisztenciális kvantor
  Válasz | 2009. április 03. 23:55 | Sorszám: 76
Jut eszembe! Ez az egy forintos fizetéses dolog szerintem nekünk jól sül el. Szerintem ebből nem az jön át a mostanában megnyomorgatott szoci szavazóknak, hogy ez micsoda nagylelkű gesztus, hanem inkább az, hogy a libás egy dúsgazdag ember, amolyan arisztokrata. Amíg a bunkó le nem súlyt rá.
Egzisztenciális kvantor
  Válasz | 2009. április 03. 23:51 | Sorszám: 75
Hogy te miket nem tudsz? Én csak a nagyapás versszakra emlékeztem.
Fla Mandulis
  Válasz | 2009. április 03. 23:37 | Sorszám: 74
Ez röhej, megélhetési milliomosok szájából.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola