Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Kultúra   » Sebestyén Márta (2. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Sebestyén Márta
kj
  Válasz | 2002. június 14. 14:21 | Sorszám: 31
Ja, persze nem megy: nem az ővé a jog, hanem a Hungarotoné.
kj
  Válasz | 2002. június 14. 14:20 | Sorszám: 30
Ha gondolom megkérem rá, hogy engedje feltenni a gondolán. Volt arról szó, hogy heti vendég lesz, de aztán elmaradt a dolog.
BaSand
  Válasz | 2002. június 14. 12:17 | Sorszám: 29
Köszönöm előre is !

Fel tudod tenni netre?

Pdictus
  Válasz | 2002. június 14. 11:43 | Sorszám: 28
Sánd,
sajnos csak most vettem észre - nem sok elmezem van tôle, de ami van, azt hajlandó vagyok fölajánlani ... legalábbis "kóstolónak"
térjünk erre vissza jövô héten, kérhetem?
nereus
  Válasz | 2002. június 14. 11:07 | Sorszám: 27
"Sok mindenről van, neki nincs. Vajon miért"

Gondolom, anélkül, hogy bántanám az ír zenét: mert nem nem ír kocsmában énekel.
Nincs interneten a Hang.
:-((

nereus
  Válasz | 2002. június 14. 11:02 | Sorszám: 26
Hallottam én is. Egyáltalán nem vagyok irigy.Jó, hogy egy korban élünk egy ilyen ilyen asszonnyal.
BaSand
  Válasz | 2002. június 14. 10:30 | Sorszám: 25
Hallottam. Nagyon jó volt.
Egy barátom Kanadában él. Kérdezte, hogyan juthat valami módon felvételekhez. Végigtúrtam az internetet - nem találtam letölthető fájlt. Sok mindenről van, neki nincs. Vajon miért :-((((
(Ha valaki tud, segítsen)
Pdictus
  Válasz | 2002. június 11. 09:33 | Sorszám: 24
Vasárnapi rádió-interjút hallottátok-e Sebestyén Mártával?

Egy csoda az a nô: nemcsak a hangja egyedülálló, de az ember se kismiska.
Ilyenkor nagggyon irigy vagyok - nem rá persze ...

ezüstliliom
  Válasz | 2002. május 15. 08:16 | Sorszám: 23
))
Szia 1100101!
Ha itt voltál, miért nem kérdeztél már erre rá? De úgy látom, itt is tudatlan mindenki, mint mi.
Pdictus
  Válasz | 2002. május 13. 08:29 | Sorszám: 22
EZ enegem is érdekelene - teccik a nô hangja is ...
1100101
  Válasz | 2002. május 10. 09:17 | Sorszám: 21
Hali liliom! Itt is talizunk? dejoo
ezüstliliom
  Válasz | 2002. május 09. 19:46 | Sorszám: 20
Sziasztok!
Új vagyok még erre. Rákerestem Márti nevére, úgy találtam ide. Tudnátok segíteni? Mikor és hol lép fel a közeljövőben?
Köszi:
Lili
Edvárd
  Válasz | 2002. január 21. 12:35 | Sorszám: 19
Ajánlom összevetni az itteni hozzászólásokat az indexen ugyenebben a témában nyitott rovatoméval - a Politika fórumon...

Elképesztő a balosak szemellenzője...

Zsíros B. Ödön
  Válasz | 2002. január 21. 12:12 | Sorszám: 18
Idézet:
A cikkből kiderül, hogy a világhírű művésznő tkp. egy kegyelemből épphogy (a kommunisták itt is kimutatták a foguk fehérét) megszavazott önkormányzati másfélszobás lakásban "él". Azért "él" idézőjelben, mert a magyar népzene kincsét az egész nagyvilággal megismertető, megosztó énekes inkább nyomorog -

Ha jól tudom Berecz András sem egy rózsadombi liftes, medencés villában lakik.
Ökrös Csabáról sem hallottam hasonlókat.

(nopersze aki egy szélsőséges, bőrfejű koncerteken lép fel, az nem is érdemel mást...

Edvárd
  Válasz | 2002. január 21. 11:39 | Sorszám: 17
Persze. És a nyúédzsezés se idevaló. Örüljünk hogy jó forrásokat dolgoznak fel - mégha értelmetlen montázsokká alacsonítva is őket... Nem baj hogy van ilyen. Inkább ez mint a... a... a... nemistudom milyen együttesek.
onogur
  Válasz | 2002. január 21. 10:17 | Sorszám: 16
Ne csináld, Testvér, a Deep Forest egy belga-francia duó, nem magyar...
Edvárd
  Válasz | 2002. január 20. 00:31 | Sorszám: 15
Már előtte is világhírű volt legfeljebb nem a gyugyuk előtt
paprika
  Válasz | 2002. január 19. 23:50 | Sorszám: 14
En ugy tudom a Deep Forest nem magyar egyutes, hanem csak egy New Age gagyi, akik mindenfele egzotikus nepzene diszkositasabol elnek. Meg kell adni viszont, hogy ettol lett a Márti vilaghiru. Meg elotte az Angol beteg miatt.
paprika
LamaXX
  Válasz | 2002. január 19. 23:10 | Sorszám: 13
Szerintem nem politikai szimpátiák alapján cselekedett. Nyilván elég sok ismerőse van az Aczéli "Tűrt" kategórákba tartozó zenészekből és más művészekből. Ezek javarésze ma szdszes, de szinte feltétlenül balliberális. Ő meg ment a régi barátok után.

Új Blaha Lujza is lehetne belőle. Persze nem. Elárulták a barátai.

Megjegyzem az Istvánban nekem is bejött, de a Deep Forest (ez egy magyar zenekar, angol névvel) énekeseként már nem annyira. Valahogy repedtfazék lett a hangja, olyasmi, mint Hegedűs Zsuzsáé (MIÉP-gyűléseken szokott énekelni, valószínűleg igen jószándékú, csak épp a hangja nem tetszik nekem).

Edvárd
  Válasz | 2002. január 19. 21:40 | Sorszám: 12
Az a gyanúm nem velük van... mint minden rendes ember Sebestyén Márta is megveti ezt az egész komcsi bandát ahogy van.
Sóbri Jóska
  Válasz | 2002. január 19. 21:34 | Sorszám: 11
Én igazán szeretem a Sebestyén Mártit , rengeteg felvételem is van Tőle. Amin csodálkozom most (és amin csodálkoztam pár éve , de nagyon) az , az , hogy az a liberális baráti társaság , akivel oly sokat mutatkozott , most miért nem segíti ? Hiszen a NEVÉT a SZEMÉLYÉT nem egy demonstrációnál "használták" !!! Szinte pofon volt a NEMZETI oldalnak , hogy nicsak még a MÁRTI is velünk van , nem veletek !!!
Gege
  Válasz | 2002. január 19. 12:17 | Sorszám: 10
Nos, elovastam a cikket a Heti Demokratában és az a véleményem, hogy elkeserit, hogy a kiváló énekhanggal rendelkezö és a tehetségét sokszor bizonyitó Sebestyén Márta ilyen körülmények között él és dolgozik. Miközben tehetségtelen figurái a kereskedelemi csatornáknak, akik önmagukat sztárolják sokkal gyengébb produkciókkal.
Az emberek az értékekre kiváncsiak és ezt az értéket, az a gondolkodás és cselekedett jelenti, amelyet Sebestyén Márta le tett a zene asztalára.
Szomoru ezt a értéket nem képesek képviselni a kereskedelemi csatornák és rádiók.
Remélem, hogy egyszer elindul Sebestyén Márta azon az uton a civil életben is, amelyet tehetsége és müvészeti produkciói és emberi viselkedése alapján megérdemel.
Edvárd
  Válasz | 2002. január 19. 09:40 | Sorszám: 9
Most néztem hogy a világhálón lévő cikkből hiábnyzik egy fontos rész: az önkormányzati képviselőnő jelemzése aki ellenezte Sebestyén Márta lakáshozjuttatását.

"Később megtudtam hogy az a nő aki ennek a frakciónak a szócsöve teljesen úgy néz ki mint aki Pelikán elvtársat kioktatta hogy a tárgyaláson milyenre kell vennie a figurát. Egy párttitkár néni volt és úgy maradt."

Nem értem miért vágták meg a cikket...

Edvárd
  Válasz | 2002. január 19. 09:24 | Sorszám: 8
"A nyolcvanvalahány megjelent lemezemből egy szikrát se fizet a Hungaroton, egy árva huncut garast se. Az embernek a képébe vágják, hogy vegyük tudomásul, minden mezei jogász tudja, hogy nekik van igazuk és még ötven évig egy árva garas nem jár, hiszen őket a jogdíjakkal együtt privatizálták. Régen azért nem kaptam, mert kommunizmus volt, most meg azért, mert nem tudom, mi van. Soha nem kaptam meg azt, ami járt volna – de vannak ezzel így még néhány millióan ebben az országban."
Edvárd
  Válasz | 2002. január 19. 09:21 | Sorszám: 7
Helyes. I. ker. Vár de pontos elérhetőséget nem tudok, de a Demokrata biztos tud.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola