Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Kultúra   » Sebestyén Márta (3. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Sebestyén Márta
Gege
  Válasz | 2002. január 18. 23:31 | Sorszám: 6
Köszönöm. Ennek ellenére megveszem és igyekszem a kapcsolatot felvenni Sebestyén Mártával, hogy erömön felül, de segitsek a érvényesülésében.Az elsö lépésként felkeresném de hol?
Edvárd
  Válasz | 2002. január 18. 23:20 | Sorszám: 5
Már fenn van a http://www.demokrata.hu -n.
Gege
  Válasz | 2002. január 18. 23:06 | Sorszám: 4
Magam nem olvastam a cikket de hallottam az esetröl.Egyébként üdvözlöm barátaimat az Indexröl.
Edvárd
  Válasz | 2002. január 18. 22:39 | Sorszám: 3
Benne vannak az urak is? Hmmm. Érdekes adalék. Ezt nem is tudtam. Azt hittem kilföldiek vették meg...
szalonna
  Válasz | 2002. január 18. 21:12 | Sorszám: 2
Erről szívesen meghallgatnám a Hungarotont felvásárló művészi konzorcium tagjainak, például Bródy János zenésznek és Várszegi Gábor basszusgitárosnak a véleményét is.
onogur
  Válasz | 2002. január 18. 17:23 | Sorszám: 1
Én is olvastam és mélységesen felháborított.
Az István a királyból kétmillió lemez fogyott el, és Márta kapott utána 4.800.- kemény magyar forintot.
Az lemezenként 0,0024 Ft...
Ennyire becsüljük meg az igazán értékes embereinket.
Edvárd
  Válasz | 2002. január 18. 16:59 | Sorszám: 0
Az eheti Demokrata közöl egy arcképet a méltán a világ (egyik) leggyönyörűbb hangjaként elismert énekesnőről.

A cikkből kiderül, hogy a világhírű művésznő tkp. egy kegyelemből épphogy (a kommunisták itt is kimutatták a foguk fehérét) megszavazott önkormányzati másfélszobás lakásban "él". Azért "él" idézőjelben, mert a magyar népzene kincsét az egész nagyvilággal megismertető, megosztó énekes inkább nyomorog - jogdíjait a kommunisták (Hungaroton) és a modern kapitalisták egyaránt utolsó fillérig ellopták - Ez a helyzet a híres nagy "jogállamban" is... (Az István a királyért kb. 4000 Ft-t kapott...) Nem is folytatom...

Engem mélyen felháborított - nem csak azért, mert történetesen szeretem a népzenét - különösen Sebestyén Márta énekhangján.

Mikor élünk végre olyan világban ahol az Érték, a Jó, a Szép válik példává és megbecsültté - nem pedig az Érdek, az Önzés, az Aljasság, mint ma? Változást követelek! Takarítsuk el a szemetet!

Ezt látni mindenfelé, mindenütt, de ez az életút különösen erre hívja fel a figyelmet!

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola