Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Gyurcsany celja magyarorszaggal. (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Gyurcsany celja magyarorszaggal.
onogur
  Válasz | 2009. január 18. 01:19 | Sorszám: 68
A Milleniumi Média Kft igazgatója, Barinkai Péter régi, jól kipróbált elftárs.
Dolgozott ő már az Országos Tervhivatalban és a Minisztertanács Titkárságán is.
Aztán átmentette magát az MSZP zászlóshajójához, a Wallis RT igazgatóságába.
pfz
  Válasz | 2009. január 18. 01:02 | Sorszám: 67
Ez az ügylet jól bemutatja, mi a célja Gyurcsánynak az országgal...
Kb. ugyanaz mint a TV székházzal...

" A Szabadság téri székházat az Állami Privatizációs és Vagyonkezelő (ÁPV) Rt. 2006-ban adta el [2] 4,5 milliárd forintért egy kanadai tulajdonosú beruházó cégnek, a Palace 17. Kft.-nek, aki luxuslakásokat épít majd benne. Az ÁPV már az eladáskor 1,5 milliárdot bukott az üzleten, hiszen a tévétől 6 milliárdért vette meg. Mivel az eladáskor még nem volt új tévészékház, az MTV már két év óta arra kényszerül, hogy visszabérelje a Szabadság téri ingatlant nagyjából évi kétmilliárd forintért. Ez két év alatt 4 milliárd, tehát a kanadai tulaj szinte ingyen szerezte meg a város egyik legjobb helyén álló, impozáns épületet. A televízió pedig az ingatlaneladásból bejött pénzének a kétharmadát már a bérlésre költötte.

Az új székház sem lesz a tévé tulajdona, hanem a szerződés szerint havi 993 ezer euróért, azaz havi 276 millió forintért bérli majd a Milleniumi Média Kft.-től 18 éven keresztül. Az MTV így egy évben 3,3 milliárd forintot fordít majd csak az ingatlanra. A megállapodás szerint a 18 év leteltével az MTV eldöntheti, hogy megveszi-e az épületegyüttest, kiköltözik vagy további húsz évre bérbe veszi." http://index.hu/kultur/pol/szrhz090115/

jbatky
  Válasz | 2009. január 17. 14:50 | Sorszám: 66
Haggyá! Ezt már némi segítséggel rendeztem.
jbatky
  Válasz | 2009. január 17. 14:50 | Sorszám: 65
Kizárt. Nem is tudom a billentyűzetet ékezet nélkülire átváltani.
Strange Deja Vu
  Válasz | 2009. január 16. 23:37 | Sorszám: 64
Nem tudom. De nem lehetelen, hogy ő is Lajos bácsi!..
Vagy Nemszadista.
nemszadista
  Válasz | 2009. január 16. 23:16 | Sorszám: 63
Ahogy elnézem, ő is "Lajos bácsi" lesz, ahogy mindenki az...
Békáscity
  Válasz | 2009. január 16. 23:14 | Sorszám: 62
Brummy nem valami 40 körüli Emőrikébe szakadt ?
Strange Deja Vu
  Válasz | 2009. január 16. 23:12 | Sorszám: 61
Nem, ő Akottyabot!!
nemszadista
  Válasz | 2009. január 16. 23:10 | Sorszám: 60
Na, nehogymá'... te voltál ByBrumy?
jbatky
  Válasz | 2009. január 16. 23:08 | Sorszám: 59
Légy jobban! Megyek, hátha megkeres az álom... jó éjt!
Békáscity
  Válasz | 2009. január 16. 23:04 | Sorszám: 58
Most szarul érzem magamat... Ne menj el, maradj itt - és figyelj, utána mondj véleményt.
Strange Deja Vu
  Válasz | 2009. január 16. 23:00 | Sorszám: 57
"Eddig azert nem ment jol, mert a FIDESZ rosszul csinalta ezelott sokevvel. Most meg azert, mert gazdasagi vilagvalsag van."

Jujj..

Strange Deja Vu
  Válasz | 2009. január 16. 22:57 | Sorszám: 56
Persze...
nemszadista
  Válasz | 2009. január 16. 22:55 | Sorszám: 55
Szia! Gyere vissza máskor is.
ByBrumy
  Válasz | 2009. január 16. 22:53 | Sorszám: 54
Ertem es megkovetem! Koszonom, hogy elvezhettem a tarsasagotokat, jolereztem Magam koztetek es sokat tanultam toletek. Tovabbi kellemes idotoltest itt a gondola foruman! Elnezest a zavarasert,

udv mindenkinek!

nemszadista
  Válasz | 2009. január 16. 22:50 | Sorszám: 53
Az csak 1 MSZP-SZDSZ-es "mítosz", hogy a Bokros-csomag eredményeképpen tudtak jól kormányozni Orbánék. Ellenkezőleg, talán éppen annak ellenére. A Bokros-csomagnak csak annyi pozitív hatása volt, hogy a megbomlóban levő fiskális 1ensúlyt helyreállította. Viszont ezt "fűnyíró-elven" (válogatás nélkül mindenhonnan levágunk) tette, 1részt szakértelem híján, másrészt a konkfliktusok elkerülése, ill. csökkentése miatt. A Bokros-csomag pénzügyi hatása legkésőbb az 1999-es orosz válságban elenyészett, összességében és hosszútávon valószínűleg inkább káros volt, mint hasznos.

Ja, és ne tegyed már magad nevetségessé ilyenekkel: "Viktor nem erti a gazdasagi osszefuggeseket, nem igy mint GYF"

Békáscity
  Válasz | 2009. január 16. 22:48 | Sorszám: 52
Kedves Brumy ! Én egy öreg, kétdiplomás (korábban táncos) nő vagyok, így meg tudom itélni, hogy tán nem is rossz szándékkal, de rosszul látod a dolgokat. Ezért kérlek szépen inkább ne írj, mintsem bárkit is megsérts ! Mi itt élünk, és egyszer sem szavaztunk elQrora - mégis isszuk a levét... Egy olyan átdolgozott élet után, amikor soha nem becsültek meg sem anyagilag, sem emberileg, sem állampolgárilag.
Az már a mi bajunk, hogy kalandványból itthonmaradtunk...
Mert ez Magyarország és mi magyarok vagyunk itt a Kárpát-medencében !
ByBrumy
  Válasz | 2009. január 16. 22:45 | Sorszám: 51
Eleg legyen most mar, a kutyafajat! Sem igy sem ugy nem ertettem! Nem suti Brumyt sajat zsirjaban!
Mas!
Ezt itt olvastam a gondolan:
Egy brüsszeli magyarellenes förmedvény története – avagy lecsap a radikális spamipar

Ennek tukreben az En kisbetus figyelmetlensegem eltorpul.

nemszadista
  Válasz | 2009. január 16. 22:41 | Sorszám: 50
A magyarban a "degradál" szó jelentése "lefokoz" (pl. büntetésképpen). A "lenézően" megfelelője idegen szóval "pejoratíven".
gajo
  Válasz | 2009. január 16. 22:35 | Sorszám: 49
"nem vagom a temat!"
Na! Ez igaz!
ByBrumy
  Válasz | 2009. január 16. 22:34 | Sorszám: 48
Nem degradalolag irtam de elfogadom, mert szivbol szoltal...
Majd figyelek!
ByBrumy
  Válasz | 2009. január 16. 22:32 | Sorszám: 47
Hmmm, ez a kerdes mar volt nalam teriteken, akkor is igy velekedtem:

Hokusz-pokusz ez az egesz. Miert nem veszik mar eszre vegre az emberek, h. itt egy nagy atb...szas folyik? Eddig azert nem ment jol, mert a FIDESZ rosszul csinalta ezelott sokevvel. Most meg azert, mert gazdasagi vilagvalsag van. DE! Amikor mindenhol jol mentek a dolgok es szaladt a szeker, akkor Nekunk miert nem ment jol??? Amikor meg voltak befizetesek boseggel-jokedvel mar akkor is azt a k..va nadragszijat huzatta velunk orokke de most mar nincs tovabb hat miert nem ertik mar meg vegre? ES! A cikis az, h. En specko a Viktorban egyatalaban nem bizom, mert bar amikor O es kedves sleppje falatozgattak kicsinyke husosfazekunkbol joval etvagytalanabbak voltak, mint utodaik, azert EREDMENYROL nem igazan tudnek beszamolni. Pontositanek, mert az elso ket esztendorol nem mondhatnek rosszat de egy ciklus negy evbol all es osszessegeben nem voltak meggyozoek, pedig akkor Bokrocska igen 'szep' eredmennyel adta at a stafetabotot. Az eredmenyek viszont elmaradtak a varakozasoktol. Akkor most ugyan mitol is lehetne jobb, amikor sokkal rosszabb allapotban van az orszag? Eselytelennek erzem. Mig Ok majd utatkeresnek, mi ehendeglunk, mert Viktor nem erti a gazdasagi osszefuggeseket, nem igy mint GYF..... Egyebkent mint politikus, siman megeszi Viktorkat GYF, hiszen hazudni senki sem tud jobban es lassuk be, errol szol a magyar politika es nem masrol. Higgyetek el, Viktor mar csak Onmaga elveszett arnyeka, kepessegeinek korlatolsaga szab hatarokat, melyet keptelen tuljutni. Szellemileg es erkolcsileg is sokat veszitett abbol, amibol mar egy evtizede is csak kevessel birt. Annyi evi megalazottsag utan, ki hiszi el, h. nem eg benne a bosszuvagy.

Strange Deja Vu
  Válasz | 2009. január 16. 22:30 | Sorszám: 46
(És megköszönnénk, ha nem írnád "Magyarország"-ot következetesen kisbetűvel!)
ByBrumy
  Válasz | 2009. január 16. 22:28 | Sorszám: 45
Most mar meg magyarul sem nagyon, mert nem vagom a temat! Bar lassan korvonalazodik, de...
nemszadista
  Válasz | 2009. január 16. 22:26 | Sorszám: 44
Szívesen máskor is.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola