Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Rasszista támadások a magyarok ellen

   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Rasszista támadások a magyarok ellen
logoped
  Válasz | 2013. március 26. 07:46 | Sorszám: 9
Az igazi rasszista támadás a Magyarok ellen mégis azt gondolom, Szaniszló kitüntetésének undorító visszavonattatása, a világ legrasszistább agresszor és minden nációval szemben gyűlölködő országa, Izrael nagykövetének gusztustalan hisztériázása miatt.
logoped
  Válasz | 2013. március 26. 07:45 | Sorszám: 8
Az igazi rasszista támadás a Magyarok ellen mégis azt gondolom, Szaniszló kitüntetésének undorító visszavonattatása, a világ legrasszistább agresszor és minden nációval szemben gyűlölködő országa, Izrael nagykövetének gusztustalan hisztériázása miatt.
keresztkem
  Válasz | 2013. március 23. 10:55 | Sorszám: 7
".."Nem követtem el, amivel vádolnak" DE IGEN. Mi érdeke lehet a bár személyzetének hazudni??? "
No, aazért én abban nem lennék oly' annyira bizonyos.Mármint abban, hogy Hetényi azt a bizonyos "szexuális bűncselekményt" valóban elkövette-é avagy sem!
Mert "érdeke" ugyan "innen" lehet hogy nem látszik, de az amerikai HÜLYEDIVAT pénzt szül--a primitív amerikai emberek logikája szerint, és nem csak a' szerint, hanem az ottani joggyakorlat szerint is.Azt, hogy "BÜDÖSNIGGEREZETT" azt már nemcsak hogy el tudom képzelni, de biztosra is veszem--valsz.leg én is ugyanazt tettem volna, ha egy hülye néger pincérpicsa azzal vádolna meg--ártatlanúl--hogy fogdosom a seggét meg a mellét.Oszt' közbe' egy frászt!
A csaj valószínűleg szerette vóna ha megfogdossa, oszt' nem tette, ezér' aztán kitalálta ezt a marhaságot, ezt a mesét.Igy aztán le-büdösniggerezte, amit val. színűleg tényleg nenm kellett volna, mert erre biztosan "berágnak", és megbüntetik.Bár én is ugyanígy tettem volna...sajnos.
keresztkem
pfz
  Válasz | 2013. március 21. 09:07 | Sorszám: 6
Az alkohol gátlástalanná teszi a gyakorlatlan ivót.
Nincs ilyenkor józan ítélőképesség. Kijózanodva megbánja, szégyelli amit tett.
"Nem követtem el, amivel vádolnak" DE IGEN. Mi érdeke lehet a bár személyzetének hazudni???
Fla Mandulis
  Válasz | 2013. március 21. 00:56 | Sorszám: 5
"Hétfő este a magyar szövetség szakmai alelnöke, Kovács Csaba Rick Chernomaz szövetségi kapitánytól úgy tudta, hogy Hetényi kedden már szabadlábon volt, van repülőjegye Budapestre, és szeretne mielőbb csatlakozni az április 14-én kezdődő, budapesti divízió I.-es világbajnokságra készülő válogatotthoz." Kitüntetés, arany hokibotot faszkalappal nem kap?
http://sportgeza.hu/jegkorong/2013/03/20/hetenyi_reszeg_volt_verekedett_is/

amúgy nem csinált semmit, de nagyon röstelli:

"Hetényi tagad
„Nem követtem el, amivel vádolnak, biztos vagyok benne, hogy a tárgyaláson tisztázni fognak a szexuális tettlegesség vádja alól. Ugyanakkor végtelenül sajnálom, hogy felelőtlenül viselkedtem és szégyent hoztam magamra, a csapatomra és legfőképp a hazámra. "

negyven rabló
  Válasz | 2013. március 20. 15:14 | Sorszám: 4
http://www.youtube.com/watch?v=FMIXR6NxydM

Nem hiszem, hogy bármit is hozzá kellene tenni. Közben Toldi Mária énekel a rádióban...

negyven rabló
  Válasz | 2013. március 20. 14:53 | Sorszám: 3
Naná, hogy elengedik, amikor itthon is felfüggesztettet kap az a "fiatal", aki iskolai verekedés közben megölte az osztálytársát!

Most hallom a rádióban: ...igazságnak helyet adni...

kerekferko
  Válasz | 2013. március 17. 21:06 | Sorszám: 2
a három román fiatalt elengedték.
kerekferko
  Válasz | 2013. március 17. 21:04 | Sorszám: 1
A szaporodó magyarverések ellen március 6-án a Fidesz ifjúsági szervezete az Amnesty International budapesti székháza előtt demonstrált. A Fidelitas vezetői petícióban tiltakoztak az ellen, hogy a jogvédő szervezet nem emelt szót a szerbiai magyarverések ügyében. Az akcióhoz több Kárpát-medencei ifjúsági szervezet csatlakozott.

Február 27-én közös nyilatkozatban fejezték ki szolidaritásukat a délvidéki magyarverések áldozataival, és a jogsértések kivizsgálását kérik Kárpát-medencei ifjúsági szervezetek. „Mélységes aggodalomra ad okot az utóbbi időben a szerbiai kisebbségek elleni indokolatlan, agresszív fellépés” – olvasható a dokumentumban, amelyet a Fidelitasnak, a Fidesz ifjúsági társszervezetének elnöke, Ágh Péter juttatott el az MTI-hez.

Az újvidéki rendőrség február 12-én szabadlábra helyezte azt az öt szerb fiatalt, akiket a temerini incidens elkövetőiként garázdasággal gyanúsítottak – jelentette a Vajdaság Ma hírportál a B92 rádióra hivatkozva, amely meg nem nevezett forrásokat idéz. A támadók állítják, senki nem gyűlöli a magyarokat, szimpla összeszólalkozásról volt szó.

Február 4-én a magyar kormány közölte: határozott fellépést vár az elmúlt napok vajdasági magyarokat ért atrocitásai ügyében a szerb kormánytól. A magyar kormány értetlenül áll a temerini, újvidéki és óbecsei, magyarságot sújtó legutóbbi incidensek előtt, elvárja alapos kivizsgálásukat, valamint a szerb hatóságok határozott fellépését – közölte Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes.

Még 2012. augusztus 3-án arról számoltunk be, hogy Nagyváradon két romániai magyar fiatalt bántalmaztak azért, mert magyarul beszéltek. Támadóik azt mondták, hogy Romániában beszéljenek románul, vagy költözzenek el onnan, ugyanakkor többször megrúgták, illetve megütötték őket egy fémből készült golfütővel. Az eset etnikai jellegét bizonyítja az is

kerekferko
  Válasz | 2013. március 17. 20:58 | Sorszám: 0
Szombaton dél körül helyi ukránok magyar diákokat támadtak meg Ungváron, az Ung folyó hídjánál.

Ugyanezen a napon egy másik súlyos magyarellenes incidensre is sor került a városban. Varju Zoltán, a Karácsfalvai Sztojka Sándor Görög Katolikus Líceum kollégiumi igazgatója az esetről az MNO-nak elmondta, hogy egyre több a magyarellenes megnyilvánulás Kárpátalján.

1 .A Pecsiujsag.hu tudósítása szerint a gyerekek a miskolci Selyemréti Általános Iskola tanulói, és a Határtalanul program keretében látogattak Kárpátaljára. A 7-8. osztályos iskolások március 15-e alkalmából kirándultak Kárpátaljára, így mindenki kokárdát viselt. A közelben tartózkodó, megvadult ukrán nacionalisták, akik aznap a mindössze egy napig fennálló Kárpát-Ukrajna nevű bábállam megalakulásának 74. évfordulóját „méltatták”, valamennyiükről letépték a kokárdákat.

Egy másik súlyos incidensre is sor került ugyanaznap, ugyanott, szintén magyarországi iskolások sérelmére.

Varju Zoltán, a Karácsfalvai Sztojka Sándor Görög Katolikus Líceum kollégiumi igazgatója az esetről elmondta, hogy a Győri és a Pannonhalmi Bencés Gimnáziumból érkeztek a vendégeik. Pedagógus családokról van szó, akik nemzeti ünnepünk alkalmából Kárpátalja nevezetességeit tekintették meg – tette hozzá. A csoportban 7 felnőtt és 5 kiskorú gyermek (9-től 16 éves korig) volt.
http://mno.hu/hatarontul/izzo-gyulolet-magyar-iskolasokra-tamadtak-ungvaron-1145355

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola