Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Kommunikációs despotizmus (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Kommunikációs despotizmus
keresztkem
  Válasz | 2018. január 12. 11:15 | Sorszám: 45
AHA. UTÁNNA HANGLEMEZEK.
panda
  Válasz | 2018. január 12. 10:37 | Sorszám: 44
Egy kis megfázás, de az nem gátol semmiben sem... egy kevéske aspirin, kész...
Te viszont nem vagy beteg, sokkal súlyosabb eset vagy.
keresztkem
  Válasz | 2018. január 12. 10:18 | Sorszám: 43
JÓ, JÓ BETEGNEK TECCIK LENNI..TUDOM. DE VEGYE BE KAPSZULÁKAT MER MÉG HÜLYÉBB LESZ....
panda
  Válasz | 2018. január 12. 10:16 | Sorszám: 42
tegnap még letagadtad ....
nem változtál te semmit tíz év alatt, hmm, és még te jársz ide rinyálni, hogy nem "szeretnek" ..
és osztani az észt a szeretetről,
sosem tudtad h mi az, még az anyákat sem kíméled :--(
keresztkem
  Válasz | 2018. január 12. 10:08 | Sorszám: 41
NAGYON IGAZAM VOLT MÁR 2016-BAN IS ÉS MOST IS IGAZAM VAN.
EBBEN MEGNYUGODHAT MAGA "IILATOS".
panda
  Válasz | 2018. január 12. 08:37 | Sorszám: 40
Idézet:
keresztkem
Válasz | 2016. február 26. 17:32 | Sorszám: 18
Ja! És ha elfelejtettem volna:
KUSS! Te állat.
Előzmény: keresztkem 2016. február 26. 16:05 | Sorszám: 17
keresztkem
Válasz | 2016. február 26. 16:05 | Sorszám: 17
Ha szépen letisztítod a bűzös mocskos nyelvedet, megengedem, hogy VIRTUÁLISAN KINYALHATOD A SEGGEM. De szigorúan csak virtuális mert az EGÉSZ POFÁD SZARSZAGÚ! Úgyhogy fizikailag a közelembe se jöhetsz te hülyeállat seggbarom, csúcshatökör, szarképződmény...és ilyesmi ami vagy.
Válaszok | Előzmény: panda 2016. február 26. 15:20 | Sorszám: 15
keresztkem
  Válasz | 2018. január 12. 08:23 | Sorszám: 39
Mindenható Uram, Istenem a Szentháromságban!
Te vagy minden Jóság, Bölcsesség és Szeretet Forrása. Kérlek. Maradj velem és szeretteimmel minden percemben! Segits a jócselekedeteimben és segíts a kisértések elleni küzdelmeimben! Segitsd azokat is, akik Tőled eltávolodva tévelyegnek ebben a Világban, és bocsájtsd meg mindannyiununk bűneit IRGALMAS SZERETETED tündöklő FÉNYÉBEN!
Ámen!
panda
  Válasz | 2018. január 12. 05:07 | Sorszám: 38
Idézet:
keresztkem
Válasz | 2016. március 10. 07:12 | Sorszám: 32
EZ TÉVEDÉS!
Igenis "qurrva......"-hatja--bár ennek nyilván nem örül az Úr(!)-- ha UTÁNA ŐSZINTÉN MEGBÁNJA tettét, és a "JÓRA TÖREKSZIK"!

háppersze
sohanapján
keresztkem
  Válasz | 2017. augusztus 03. 11:21 | Sorszám: 37
"..Mindenki leszarja, hogy Te félsz-e vagy sem! "
NEM "MINDENKI", LEGFÖLJEBB AZ ÖN FÉLÉK. ÉS PERSZE ÖN OLYAN KORLÁTOLT, HOGY SAJÁTMAGÁNAK ÖN=MINDENKI.
VISZONT. A "HÉT MILLIÁRD" vagy akárhány milliárd--"rajtam kivül", de persze beleértve engem is, abszolúte lényegtelen. EGY A LÉNYEGES: A JÓISTEN! ÉS NEM(!!!) A VALAHÁNY MILLIÁRD.És mert engem szeret a Jóisten--"AZ" mutatja "EZT" hogy HAGY ÉLNI, sőt: HAGY BOLDOGAN(!!!) ÉLNI immár 71 éve, miközbe ön--és sokan mások is akiket sajnálok-- egy TRÁGYALÉGY agy ÁZALAG, aki kinlódik az élettel és önmagával is meg a világgal is egyfolytában évtizedek óta--SAJNOS: EZ MUTATJA ÉS JELZI azt--ÉS FÉNYESEN JELZI-- HOGY NEKEM ÉS CSAKIS(!!!) NEKEM VAN IGAZAM MINDENBEN!!! ÉRTI FASZFEJ TAKONYPÓC: MIN-DEN-BEN!
panda
  Válasz | 2017. augusztus 03. 00:05 | Sorszám: 36

( Nem érdekes az, hogy Te félsz-e bármitől is...

Semmi sem érdekel téged, és sosem kapcsolódsz semmihez sem.

Mindenki leszarja, hogy Te félsz-e vagy sem! Hiába próbálsz meg, a magad íze szerint, állandóan tematizálni...

Rajtad kívül van még vagy hét milliárd ember a Földön, tudod? .. )

keresztkem
  Válasz | 2016. március 10. 14:16 | Sorszám: 35
Sajátos FEJLŐDÉSRAJZOLATA van azon emberek ú.n. "vallásszemléletzének" de akár még vallássosságuknak is, akik manapság a kereszténységet, de főleg a katolicizmust bíráló vagy kifejezetten kritikai "hangéllel" illetve megszólalnak és mondják el ú.n. véleményüket hitről, vallásosságról Egyházról Istenképről...etc...etc...
Ezeknek az embereknek visszatérő INDITÓ mondatfordulata az, hogy: "Én hívő templombajáró katolikus vagyok, DE(!!!)......"
Nos ezeket az egyedeket nevezem én "KISZKATOLIKUSOKNAK" vagy "KISZBIZOTTSÁG KATOLIKUSOKNAK".... Ők ugyanis legnagyobb részükben a KOMMUNISTA IDEOLÓGIA "EMLŐIN" nevelkedtek, annak minden vallást, kereszténységet, katolicizmust--ISMERETEK NÉLKÜL(!)--BÁNTÓ és BIRÁLÓ-"ANYÁZÓ" felhangjával és zöngéjével. Ám mivel az illetők--akikről beszélek--ALAPVETŐEN NEM VOLTAK, SEM ISTENELLENESEK, SEM HITELLENESEK, SEM VALLÁSELLENESEK--sőt, föltehetően a kommunista időkben nagytöbbségük még katolicizmus ellenes sem(!%) volt--viszont TUDATLANOK, TÁJÉLOZATLANOK, pontosabban: az akkori ideológiai pedagógia által MÓDSZERESEN FÉLRETÁJÉKOZTATOTTAK VOLTAK, egyszerűen nem tudtak(!!!) mit kezdeni a hittel a vallással az Istennel, mire eljött annak ideje, hogy már lehetett hinni meg templomba járni. Nagyrészüket a dolog egyszerűen nem is nagyon érdekelte, mert mással foglalkoztak, más iránt érdeklődtek, más volt a munka-és élethivatásuk--az ilyen "panda" féléknek, tehát az hogy semmit nem TUDNAK(!) az számukra nem tűnt oly'nagy bajnak, nagy problémaforrásnak. Mindazonáltal annyit azért éreztek "pandáék" hogy előbb utóbb valamit kezdeni kööl ezzel a HIT-DOLOGGAL is, hát egy huszárvágást tettek. A következőt. EGYSZERŰEN MINUSZ 1-EL BESZOROZTÁK AZT A TÖMÉNYTELEN MARHASÁGOT, AMIT A KOMMUNIZMUSBAN HALLOTTAK-TANULTAK S EZZEL A MANŐVERREL KIALAKITOTTNAK VÉLTÉK "RENDSZERVÁLTÁS UTÁNI VILÁGNÉZETI HOVATARTOZANDÓSÁGUKAT"--FRANKÓN. S AKI VAGY AMI NEM ILLETT BELE A -1-EL VALÓ BESZORZÁSI KÉPÜKBE AZT KIKIÁLTOTTÁK OLYANNAK, MINT AKI VISSZASIRJA A KOMMUNIZMSTM DE AMI ETTŐL MÉG FONTOSABB: ÁL KERESZTÉNY, ÁL KATOLKUS, SZÓVAL NEM IGAZÁN ISTENBARÁT. No így alakult ki "panda" meg "Rendes Kis" mai hívőképe--úgy nagyjábul.
keresztkem
  Válasz | 2016. március 10. 07:28 | Sorszám: 34
A "pokol tüzétől" meg azért NEM FÉLEK, mert az Úr tudja: gyarlóságaim és hibáim ellenére alapvetően JÓ, sőt NAGYON JÓ EMBER VAGYOK. S EZ BIZTOS(!). Éppen, mert nem én mondom hanem azok, akik NAGYON JÓL ISMERNEK.
Úgyhogy "szálljon magába a rossz, a gonosz", én pont AZÉRT VAGYOK JÓ EMBER, mert ezt a magambaszállást sokszor, nagyon-nagyon sokszor megtettem, és még meg is fogom tenni sokszor: mi-- IGAZ KATOLIKUS KERESZTÉNYEK--EZT bűnbánatnak nevesszük, és nem annyira "magunkbaszállásnak". De az elnevezés mindegy is, a lényeg a tartalom.
keresztkem
  Válasz | 2016. március 10. 07:20 | Sorszám: 33
Nem nézek "hülyének" senkit(s hogy ez a dolog, hogy 'hogy van, azt Az Úr TUDJA, és ÉN TUDOM CSAK, és senki más emberfia, mert az ember más emberek tettének-szándékainak megitélésében CSAK TÉVEDHET!Abban az IGAZAT A VALÓSÁGOT NEM TUDJA EMBER, KICSINYSÉGÉBEN,MERT NEM(!) TUDHAT(!!)JA)--így természetesen Önt sem nézem és nem is nézTem soha "hülyének".
Tehát: TÉNYLEG!
Persze mondtam sokszor azt, hogy ÖN HÜLYE, de ez nem ugyanaz!
keresztkem
  Válasz | 2016. március 10. 07:12 | Sorszám: 32
EZ TÉVEDÉS!
Igenis "qurrva......"-hatja--bár ennek nyilván nem örül az Úr(!)-- ha UTÁNA ŐSZINTÉN MEGBÁNJA tettét, és a "JÓRA TÖREKSZIK"!
panda
  Válasz | 2016. március 10. 03:50 | Sorszám: 31
Az igazi keresztény nem qurrvanyázza másokat...
És nem is KUSS-oltatja...
Magadba kellene már egy kicsit szállnod. Mer' pokol tüze lesz számodra ebből. :--D
panda
  Válasz | 2016. március 10. 03:43 | Sorszám: 30
Tényleg??...
Monca, te hülyének nézel mindenkit?
keresztkem
  Válasz | 2016. március 09. 09:56 | Sorszám: 29
AZ IGAZI KERESZTÉNY LEGFŐBB JELLEMZŐJE NEM A MAKULÁTLANSÁG ÉS A STERIL-ÉLETIDEGEN SZŰZI BŰNTELENSÉG. HANEM SOKKAL INKÁBB A BŰNTŐL VALÓ ÖRÖK SZABADULNI AKARÁS ÉS ANNAK MÉLY REMÉNYSÉGE, HOGY AZ ISTENI IRGALOM SEGITI--NAGYON-NAGYON ÉS VÉGTELEN TÜRELEMMEL--SEGITI-MEGSEGITI AZ ELÉRNI SZÁNDÉKOLT BŰNTELENSÉGET. MINDÖRÖKKÉ ÁMEN!
keresztkem
  Válasz | 2016. március 09. 08:45 | Sorszám: 28
Miért kezdi újra a kötekedést és sértegetést? Én NEM SZÓLTAM önhöz semmit--most legalábbis nem.
panda
  Válasz | 2016. március 09. 00:31 | Sorszám: 27
Szépek, mint te! :--D
keresztkem
  Válasz | 2016. február 28. 19:24 | Sorszám: 26
Micsoda művészi szépségű alkotások.
panda
  Válasz | 2016. február 28. 15:51 | Sorszám: 25
panda
  Válasz | 2016. február 28. 15:33 | Sorszám: 24

panda
  Válasz | 2016. február 28. 12:40 | Sorszám: 23
Felhagysz a "KUSS!"-féle kommunikációs despotizmusoddal?? Helyes. Igazi krsztényi cselekedet!
keresztkem
  Válasz | 2016. február 27. 20:00 | Sorszám: 22
Egyébiráánt mostmár akárki írhat akármit ide, nem reagálok rá, mert tudom CSAK ÉN VAGYOK TÖKÉLETES! Isten segedelmével és védelmében.
A szegény többiek mind elmebetegek, ezért mindent megbocsájtok nekik "előrefelé" és "vissza is".
keresztkem
  Válasz | 2016. február 27. 19:57 | Sorszám: 21
KUSS!

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola