Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Ezek: a "legazok".

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Ezek: a "legazok".
szentistvánjobb
  Válasz | 2003. május 15. 10:24 | Sorszám: 28
Kedves Vata ...

... Én is nagyon jól emléxem, milyen reménykedve vártuk a "nagytakarítás"-t ... és én is szörnyen csalódott voltam az elmaradása miatt.

... De - ehhez ragaszkodom - Antall kijelentése nem cinikus ... pusztán szókimondó (... mert mélységesen igaz) !

... A férget, ha már a húzunkba fúródott, csak a húsunkból kivágva lehet "kitakarítani" ...

... "Sajnos", Magyarországon volt a legpuhább a diktatúra, nálunk az egykori párttagok között tényleg voltak jó szakemberek, akik megőrizték az erkölcsi tartásukat és nem politikai meggyőződésből, mégcsak nem is egyéni karrierizmusból, hanem valóban országépítő szándékkal léptek be.

... Ezért a "két láb - négy láb"-hoz hasonló egyszerű osztályozás nem működött, az egyéni elbírálás pedig már lehetőséget adott az "átszivárgás"-ra.

... Szóval, kedves Vata ... még mindig áll a kérdés: Tűrjük a férgeket vagy támad közöttünk egy Bánk bán ? ...

Előzmény: 27

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola