Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » A háló fogságában

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: A háló fogságában
Fortissimo
  Válasz | 2004. május 05. 12:44 | Sorszám: 17
egy évvel később ismét rapporton...

2003.11.29 Az orosz elnökkel tárgyal Medgyessy Szentpéterváron
Előzmény: 14
Fortissimo
  Válasz | 2004. május 02. 16:36 | Sorszám: 15
Forró is egy lánszem??? (s vajh a többii KandHs??

Idézet:
Mercurius | 2003. október 10. 13:41 |
Van egy megoldása a dolognak. A hírszerzés küldte ki őket. Nem terveztek tv műsort valójában belőle, ezért mehetett olyan aki, nem a TV-nél dolgozik. A felvételekre a hirszerzésnek volt szüksége. Vannak analőg esetek.
Téma: FORRÓ Tamásnak annyi... ))
glens Válasz | 2003. október 10. 13:35 | Sorszám: 98
Havas. Ő a JATE-ra járt.
Előzmény: Ritter 2003. október 10. 13:25 | Válaszok

Zsíros B. Ödön | 2003. október 10. 13:33 | Sorszám: 97
Forrot elso pillanatban olyan rosszarcunak lattam ((
Én a másodikban is. (Sajnos földim a tetű...)
Előzmény: Ritter 2003. október 10. 13:25 | Válaszok

Ritter Válasz | 2003. október 10. 13:21 | Sorszám: 94
Eszebe jutott egy kis sztori,ami akkor is vilagossagot igenyelt..Havas megkerte a kameraval foglalatoskodo,muszakit hogy a 56 szobaban,aminek csak egy ablaka volt probaljon ugy manoverezni,hogy a kep is eles legyen,es a ket asztalnal sakkozo is lathato legyen...Szinten azon a napon,a lager ebedlojebe hivtam oket enni/makosguba volt,nagyon finom/Engedelyt kertek az orokke ott lebzselo csendoroktol hogy keszithetnek e felvetelt..Kaptak engedelyt!!A csalados hazban,a punkosdista csaladnal/akkor mar az egyik kisfiu a lagerban szuletett,szinten feny problemajuk volt,mert ez a csalad felt az albanoktol es a szekrenyekkel felig takartak az ablakokat,ott ketto volt..En segitettem elhuzni oket..De onok konnyen utanna tudnak nezni..Az operator nevet sajnos nem tudom de szotlan egy figura volt mert ,nem beszelt velem semmit )A konyvben/ami termeszetesen megvan,szo van a Josefnel az irodai beszelgetesen,ott nem kaptak engedelyt filmezni..Ott volt nekem furcsa hogy hogy nem tudnak nemetul????


http://forum.gondola.hu/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=2&t=002843&p=2
Előzmény: 14

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola