Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » A MAGYAR ZSIDÓSÁG TÖRTÉNETE

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: A MAGYAR ZSIDÓSÁG TÖRTÉNETE
Zsíros B. Ödön
  Válasz | 2005. január 23. 21:42 | Sorszám: 193
de az meg állítólag nem "fórumkomform"...

Férreértés ne essék! Péra elftás teljes joggal hányta a szemedre az irdatlan hosszúságú beidézett szöveget. Én voltam rest, s elolvatam.

Tényleg jobb lett volna egy kapocs..

Előzmény: 186
Har Perah
  Válasz | 2005. január 23. 17:56 | Sorszám: 187
Xanadsuu,

a tárgytól valóban elkanyarodtunk, vagyi inkább a tárggyal párhuzamosan fut a gondolatmenet. Azt hiszem, ez nem baj. A magyar és az európai zsidóság történmetének megértéséhez igenis hozzátartozik a középkori pénzviszonyok megértése és a feudalizmus és ezen pénnviszonyok összefüggése, mert a zsidóság elleni vádak egy része éppen erre, a középkori pénzgazdálkodási viszonyok átalakulásának az időszakára megy vissza.

A "nem fórumkonform" meg az, szerintem, hogy nem "beszéltél" a magyar zsidóságról, hanem copyztál, egy átlag hozzászólás többszörösét, kommentár és összefoglaló éás így saját megfogalmazású hozzászólás helyett. mely utóbbit, mint eredeti Xanadu-megnyilatkozást bizonnyal mindenki szívesen fogad.

Sajnálom, ha ezt rossz néven vetted, úgy gondolom, jobb, ha én mondom neked mint ha mások...

Előzmény: 186

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola