Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » A söpredék. 1919 március 21.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: A söpredék. 1919 március 21.
kaleb
  Válasz | 2005. április 26. 22:55 | Sorszám: 369
Nem értelek. Miért nem adod meg a forrást?

Ki írja pl. ezt? Ki idézi? Egyébként én nem látok benne ujdonságot, és érdekesnek sem találom. Talán ha az egészet együtt olvasnám.

Sértegetéseidet szimplán érthetetlennek tartom. Miért mondanék véleményt olyan szövegekről, amiket nem olvastam? Miért foglalkoznék, olyan szövegekkel, aminek a forrását sem tudom? Van más dolgom, jobbnál jobb könyvek várnak rám. Daleth és Szalonna miatt be-be nézek, mert velük jó vitatkozni, tanulságos, de ha csak ilyen szövegek lennének itt, be nem tenném a lábam.

Kiadtak valaha egy Vörös könyv nevü napról napra való összeállítást a TK-ról, azt hiszem Lezsákék, meg ott van annak a nagyasszonynak, valamilyen Cecile-nek a naplói, ott van a Kozma napló, ott van számos jó feldolgozás a szocializmus időszakából, ha időm és kedvem lesz, majd ezeket olvasgatom. Miért olvasnám a bemásolásaidat? Egyáltalán nem tönnek olyannak, mint amelyek sokoldaluan bemutatnák a kort és a helyzetekt, és nem győzöm hangsúlyozni, még forrásuk sincs, vagy ha van, akkor olyan, amit te magad is szégyelsz elárulni.

Előzmény: 361

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola