Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » A söpredék. 1919 március 21.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: A söpredék. 1919 március 21.
kaleb
  Válasz | 2005. május 01. 10:47 | Sorszám: 402
"meg vagy elégedve a forrással "

Továbbra sem látom a forrásmegjelölést. Magyarán, hogy honnan származik az idézet, melyik weblapról, ki írta. Csak hogy értsd.

Megígértem, hogy névtelen forrásokkal nem foglalkozom, és ehhez szeretném tartani magam.

----------------------

Ha esetleg lesz érkezésed beszámolni azon "magyar vér folyásáról és a fejek levágásáról", amelyek a Horthy-Prónay-Héjjas-Ostenburg csapatnak köszönhetők, szólj, és majd odanézek. Egyébként meg nincs kedvem az ezzel kapcsolatos emlékeket másolgatni, mert lehet, hogy nincsenek meg a neten, vagy lehet, hogy csak én nem tudok róluk, hogy hol vannak. Begéelni meg nem fogom, nem látom értelmét. Könyvtárban bárki megtalálja, és érettségizett embereknél nem kérdés, hogy hallaniuk kellett a fehérterrorról (is).

Engem egyébként kielégített Váry Albert vörösterror ügyben, ha hiányérzetem lesz, jeleztem, merre olvasok utána. Mások is nyilván ezt teszik. Azt jeleztem, hogy a vörösterror egy részét indokoltnak tartom, hogy pontosan melyik részét, az további vizsgálatot igényelne, és nem is kutatási, hanem bírói feladat. De erre mai bíróságok nem fognak válalkozni.

Ha túl leszek mostani témáimon, előveszem a fehérterrorról szóló könyveket, de ez arrébb van. Addig ne számíts rám. Remélem másoknak több ideje lesz, és hamarabb leállnak veled vitázni.

Előzmény: 400

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola