Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » SÖPREDÉK 1919 III. rész

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: SÖPREDÉK 1919 III. rész
kaleb
  Válasz | 2006. augusztus 11. 16:47 | Sorszám: 237
Mondom, egy ember a sok közül. Volt még 2 millió ilyen, csak Budapesten. Nem kiemelkedő szereplője 56-nak, soha nem olvastam róla semmit.

Nem tudható, milyen szerepet játszott akkor, de őszintén nem is érdekel. Magánügy.

Egy biztos: mai szerepe: kreálmány. Kellett egy ilyen alak, hát ő elvállalta. Varrónőként nem sok veszteni valója van. Azokról, akik a Petőfi kört vezették, akik forradlami tanáécsok élére lettek választva 56-ban, közbizalomból, azokról ma nem esik szó. Beszédes csend.

----------
Apropo. Látta valaki rajtam kivül a Kazamaták c. szindarabot? Nagyon jó. Megrázó. Merem javasolni. Ősztől újra adják.

Előzmény: 235
mpd
  Válasz | 2006. augusztus 11. 09:36 | Sorszám: 236
Nó komment, nó komment.....azért ezredszer is újra és újra komolyan tárgyalsz vele.
Pedig mindig kiderül, hogy.....
Én azóta nem vagyok képes komolyan venni, amióta a Magyar Cukor Rt.-vel kapcsolatban meg akart vezetni.....(nem sikerült).... és hogy megsértődött, mikor a fejére olvastam!!
Úgyhogy az angolnázásnak, amit annyira savall, voltak ám előzményei.
Előzmény: 235

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola