Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
Cakpakk
  Válasz | 2006. szeptember 21. 10:47 | Sorszám: 70
Még valami vmelyik EU hitelminösitö lejjebnyomta besorolásunkat mara gazdasági lapok megirtak a "bankárvéleményeket" már nem is olyan biztos Gy helye...

Azt a szöveget (fejnekfallal) arra irtam amit mar kifejtett valaki.
Politikai logika -> ahol ür keletkezik oda benyomul valaki "uj erö". Itt "ür" keletkezett mert a Fidesz nem TUD bemenni hiszen ezt az utat zarjak el elöle a szocik a nyilatkozatokkal -> Orbán szervezte. Nem is tud nem is lehet bemennie oda.

Mivel ür van lazán begyalogol a Molnár/Melnyikov féle banda (naiv öszinte emberek lelkesedésén kuszik felfele). Roluk meg tudjuk milyenek.
Molnár kilép Jobbikból azzal a szoveggel hogy a pártokbol mindenkinek elege nem tudtam sirjak vagy röhögjek.. Nem! aki eljátszotta egyszer a lehetöséget az ne nyuzsögjön aki egyszer politikus lett az többet nem civil.

de mondok mást, figyu Molnár bement ma Jakupcsekhez a tv2-be, az egyébként meglehetösen silány szellemi képességekkel renderkezö nõ ugy mosta fel vele a studiot ahogy akarta, szerintem még élvezte is. Molnár is érezhette hogy siman hülyereveszik, de gyakorlat és ötlet híján a végére egy izes "buzizás" tudott kijönni foga keritésén (ha jol éretettem) ami "nyilvánvalóan" összefér egy a "tiszta" forradalom képével - legalábbis ahogy a publiciást és az "eröt" adó baloldal elképzeli, márpedig pár 10E ember az nem tömeg.
Egyszerüen alkalmatlan a pasi arra hogy baráti társaságnál térben elmondja a véleményét. Pedig ö sem volt ám az a "húdeöszinte" igencsak erölködött hogy PC legyen - nem jött össze neki...

És még valami lehet cseszegetni a Fideszt mert de nem sok köze a dologhoz max annyi, hogy a HirTV összegrundolásához talán volt nemkevés...
Ez a helyzeti elönyt pedig a HirTV-nek köszönhetö, annak a tvnek amire olyan naaagy szeretettl szoktak hányni pont azok a radikálok akik most annyira kapáloznak..

(nekem meg kb annyi közöm a Fideszhez mint neked szavaztam rájuk ez sztem Terrára is igaz)

És még valami a radikál kolegákhoz - amikor azt irom radikáljobbosok nem általánositok kizárólag az ottani sajat egoban és feltünési viszkedegségben fetrengö esetleg sérelmekért busszutállni akarokra gondolok.

Előzmény: 61

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola