Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
Macisajt
  Válasz | 2006. szeptember 24. 04:25 | Sorszám: 266
"Szerintem nem ugyanazt a közvetítést láttuk. Én semmilyen elfogultságot nem láttam. egy ember tudósított, aki a tömeg minden rezdülését közvetítette. "

Aha.
Nos, idézek néhány példát ebből :


„Forradalmi hangulat van, talán hallják Önök is” – adta meg az alaphangot Császár.
A rendőrök „könyörtelenül nekimentek a tömegnek”, „habozás nélkül bevetik a gázsprayt”.

Hányan vannak a "fiatalok" „Tíz-tizenegyezren vagyunk itt”
„Ez itt már nem a politikáról szól, hanem tényleg a fiatalok azok, akik követelik a szabad sajtót.”

A bűncselekményt éppen elkövetők szinte hősként jelennek meg „a bátrabbak elől”, „olyan, mint egy faltörő kos”, „elkeseredett fiatalok”, a tömeg „beveszi” az MTV-t.

Győzelmi jelentés á lá Császár:
„Amit a Kossuth téren Wittner Mária mondott, hogy forradalom van, valóra vált. Wittner Mária október 23-ra akarta az igazi rendszerváltozást, de úgy látszik a tömeg nem bírta kivárni, és inkább a média szabadságát követelve ezt a megoldást választotta.”
„ez olyan, mint ’56”.

Mikor az agyhalottak rátámadnak a rendőrökre,megszólal
Császár Attila,a tömeg „csalódott a rendőrségben”
„a hangulatot le lehetne csillapítani, ha valaki kiállna az ablakba, mint a rendszerváltáskor”.
(Macisajt megjegyzés: még jó hogy nem javasolta Horváth Balázs exhumálását)

„Háború van” – summázza éjfél körül a riporter a bűncselekményeket. Szavai a ballib nézőben félelmet, a mérsékelt jobbosokban zavart kelthettek, míg a radikálisokat mobilizálhatták.
Néha elmotyogja „nyilvánvaló, hogy ez senkinek sem jó, sem egyik, sem másik félnek” , egy égő rendőrautó láttán „Úristen, abban élő emberek vannak!”.

Nos, Császár összetévesztette az újságírást a propagandával. És az elfogult szurkolást a szakmai tárgyilagossággal.

Mint mondtam, a Hír tévé elszalaszott egy történelmi esélyt, hogy kimásszon abból a bozótból,ahová a ballib/hiszterolib elötte beszoritotta.
Hogy "stílúsosan" fogalmazzzak: ezt elkúrta.
Kár volt elötte évekig gréczizsoltokat,csuhajildikókat
stb. esténként a Hír tévébe meghívni,bizonyításképpen a párttatlan ,kiegyensúlyozott tájékoztatásra, ha aztán egy ilyen eseménykor előjött a B-közép...

Nahát.

Előzmény: 216

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola