Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
Wilson
  Válasz | 2006. szeptember 24. 23:34 | Sorszám: 290
(Az persze a LEGSZOMORÚBB, hogy egyáltalán GONDOLHATJA azt a kormányoldal, hogy egyáltalán MEGFORDULHATOTT A FEJÜKBEN, hogy egy ilyen felvétel napvilágra kerülésével, tízezres, országosan százezres tömegek utcára vonulásával stb. valójában akár JAVÍTHATNAK is a helyzetükön!! Márpedig ez a helyzet. Na: ez az AGYRÉM! Minden normális demokráciában ez KO lenne, -10, -15, -20%, azonnal kormánybukta, stb. stb. De itt... )

Igen. Ilyenkor szeretném nagyon, ha britnek születtem volna és nem is tudnám, hogy létezik valami Hungary vagy Hungry (?) - no thanks I've just had lunch. Elgondolkodtam azon, ha ezt Gyurcsány megússza, el kell menni az országból. Csak sajna az a baj, hogy az agyamat, lelkemet, borús szamár magyar énemet kellene kitörölnöm magamból vagy eszkimóként újra születni, hogy le tudjam szarni ezt az egész országot Gyurcsányostul, Molnár Tamásostul. És tudjátok, ez bosszant a legjobban, ez a keserű magyar sors, amit annyira szeretek.

Előzmény: 277
Tappancs
  Válasz | 2006. szeptember 24. 11:35 | Sorszám: 279
Október másodikán már okosabbak leszünk.
Szerintem a 80-90%-os médiatúlsúly ellenére a kormány vesztett többet, lényegesen többet a zavargásokkal. Most már az eredeti probléma lenne a kisebb rossz Gyurcsányéknak: érvényesül a 20% pontos fidesz-előny.
Előzmény: 277

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola