Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
tiszavirág
  Válasz | 2006. szeptember 25. 01:49 | Sorszám: 293
Én értem.
Fenntartom azt az álláspontomat, hogy a kazettát vagy maga Gyurcsány készítette és hozta nyilvánosságra egy ördögi kriminálpszichológus tanácsadóval együtt/nélküle ( ez lenne a legnagyobb borzalom az ország szempontjából!), vagy a párttársai tették, hogy megakadályozzák, hogy a miniszterelnökség mellett még a pártelnöki posztot is besöpörje. Ez utóbbit feltételezem én.

Abban biztos vagyok, hogy Orbánéknak semmi közük hozzá, lásd a dilettáns vizsla ügyet, szerver ügyet, ők képtelenek olyan feladatokat elvégezni, amit a "büdöskomcsik és szadeszkretének (copyright by "nemszadista") a többévtizedes mocskos tapasztalat miatt röhögve, félkézzel kiviteleznek bármikor.

Nem vagyok elfogult, csak nem szeretem a logikátlanságot. Természetesen lehet tévedni, emberek vagyunk, tévedhetünk, de ha valaki felállít egy teoriát, viszont annak nincsenek logikus pillérei, de ő mégis tovább szövögeti , az a délibáb, azzal meg minek foglalkozni?!

Teljesen mindegy már, hogy hogyan történt Kúrcsány úgy ahogy van egy rakás szar, vállalhatatlan.Hihetetlen adóssághalmaz, borzalmas büdzsé, alkalmatlan a feladatra, ez napnál világosabb. Ennek a népnek már nincs semmije.

Szerintem az ultrák is csak a választásokig vállalják és ha Demszky esetleg megbukik Budapesten, mehet a miniszterelnöki bársonyszékbe.

Előzmény: 280

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola