Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
mpd
  Válasz | 2006. szeptember 27. 10:01 | Sorszám: 321
Csodálkozom a módszereiden.
Először is másról beszélsz, mint én. Egyetlen szóval sem fikáztam Orbánt, az egyetlen a Fideszből, aki jól szerepelt a napokban. Az Orbánbányákat nekem szegezni, az erősen alacsony színvonal, már megbocsáss. Ezeket a stíluselemeket Aliastól is sérelmezném.

""az hogy a gyurcsányizmussal szemben konkrétan MOST az kínálod hogy , idézlek:"azon agyalni, 2010-re mit kéne összehozni." - no ez picit saványkának tünik..""

Mert Te azt hiszed, sajtótájékoztatókkal meg lehet buktatni Fletót? Ennél komolyabb cselekményekre még nem szánta rá magát a Fidesz. Vagy, ha mondjuk a települések 60%-án jobboldali polgármester lesz, akkor sírva lemond a kormány?
Akkor már előremutatóbb a következő választásra tervezni, egyébként OV is így nyilatkozott Svábinak: esze ágában sincs ciklus közben átvenni a kormányzást. Egy "szakértői kormányban" sem vállalna semmilyen szerepet. Kimondta szó szerint, hogy az OGY-választásokon kívánnak nyerni, más megoldásban nem gondolkodnak.

""Ha a jobboldal valaha is vissza akarja szerezni az országot a ballib/hiszterolibtól, akkor az általam
az elözö hozzászólásomban felsorolt "anti-Midász" radikáljobb agyhalott zombijainak/provokátorainak etc. még az érintésétől is óvakodnia kell.
Ez stabil kiindulópont.""

És kiváló alap a pár százalékos vereséghez.
Ez a jó a jelenlegi Fideszben: OLYAN kiszámítható és stabil!!

Előzmény: 316

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola