Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
Mallow
  Válasz | 2006. szeptember 28. 15:32 | Sorszám: 575
A HírTV a Fidesz tévéje, ennek felel meg a minősége is. Valszeg tele van "agyhalottakkal", még ha visszafogottabbak is, mint a nemzeti radikálisok. Csak nem arról van szó, hogy az is szarrá változik, amihez a Fidesz nyúl, Macisajt?

Nem lehet ebben semmi igazság ugye?

A Gondola is "kvázi" a mérsékelt jobboldal egyik újságja, a fórum pedig a fóruma, oszt mégis olyan amilyen. Nem gondolod, hogy valami nincs rendben a mérsékelt jobboldal háza táján?

Előzmény: 551
mpd
  Válasz | 2006. szeptember 28. 15:04 | Sorszám: 559
Ne haragudj, de ez már teljes képtelenség.
Ez már beteges rettegés a ballib/hiszterolibtől. Nem kéne rájuk figyelni, hozzájuk igazodni folyton.
Úgyis azt írnak, amit akarnak, ha nem történik semmi, akkor is.
Előzmény: 551
terra
  Válasz | 2006. szeptember 28. 14:59 | Sorszám: 555
Már a Hírtévét is "radikálozod"? Én hajnalig néztem a műsort és semmi kivetnivalót nem találtam benne. Nem biztos, hogy ha te lettél volna a riporter és a képedbe fújták volna a könnygázt, továbbá percenként kellett volna mikrofonostól, operatőröstől helyet változtatni, hogy valaki ne üsse be a fejedet egy kővel és a rendőrök se fújjanak le gázzal, ugyanakkor tudj valamit mutatni és mondani is a nézőknek, akkor nem hiszem, hogy jobban csináltad volna. A Hírtévé munkatársának mellesleg a karját is eltörték.

Azzal vádolják a Hírtévét, hogy úgy kommentálta az eseményeket, mintha háboró lett volna. Szerintük mi volt ott akkor éjjel? Az a rendőr mit mondana vajon, aki majdnem benne égett a vízágyús autóban? Nem habos tortával dobáltak ott, hanem kővel és benzines palackkal és szerencsétlenebb esetben sokan meg is halhattak volna. Pontosan úgy, mint egy háborúban. Az áldozatok hozzátartozóit szerintem meglehetősen hidegen hagyta volna az események minősítése.

Előzmény: 551
onogur
  Válasz | 2006. szeptember 28. 14:41 | Sorszám: 553
Te szerencsétlen kádárkomcsi, legalább néznél külföldi hírműsorokat!
Gondolod, hogy amikor a CNN riportere kerül tűzvonalba, akkor nem mond olyanokat, amik utólag ( politológusok elemzéseinek köszönhetően ) vállalhatatlanokká válnak?
Szerinted egy élesben közvetítő riporter esetleges helytelen helyzetértelmezése elegendő ahhoz, hogy betiltsanak egy országos tévécsatornát?
Hülye vagy fiam, elégtelen, leülhetsz.
Előzmény: 551

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola