Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
Macisajt
  Válasz | 2006. szeptember 28. 15:38 | Sorszám: 577
"Hülye vagy, már megbocsáss. Minek veled egyáltalán beszélgetni?"


Egyfelől, én ugyan nem kértem, hogy bármire is "beszélgess", így indítani meg már eleve ...


"A kiindulási alap kapásból az, hogy ezek a szavazók nem válnak köddé, ezeket nem a Fidesz teremtette meg, ő is csak átvette, és nem a Fidesz két szép szeméért állnak ott
ahol. "


Értem.
A Fidesz csak úgy "átvette"...
Mondjuk, hogy kitől vett át 2,2-2,5 milliós stabil szavazót,homályban marad, főleg ha azt nézem,hogy 1994-ben alig jutott be a parlamentbe,a szétforgácsolt jobboldalt meg tönkreverték...
a kérdés és a kunszt, hogy HOGYAN TARTOTTA MEG MÁIG a FIDESZ ŐKET?

Ekkora ballib/hiszterolib médiatúlsúly,ekkora gazdasági maffia ellenére, ekkora jobboldali, radikáljobboldali támadások, szalámizások ellenére ... Hm? )
Azért valamit kell tudni annak a "két szép szemnek".. )


"Másrészt hogy te egy esetleges átalakulás esetén csak a legrosszabb lehetőséggel számolsz, az téged jellemez, nem pedig az én céljaimat."

Nos,a te "céljaidat" azt hagyjuk, bár annyi már most is világos,verjük elöbb szét a Fideszt, alternatíva nélkül...

És még az sem mérvadó , hogy én mivel számolok (na zagson).
Hanem adj légy szíves egy pozítiv példát a rendszerváltás óta egy ilyen "átalakulásról"....
Hogy miféle "átalakulás" lenne, miről mire, arról persze hallgatsz ,mert hogy mozdonyt cseréljünk vodkára,az mégiscsak snassz...


Nahát.

Előzmény: 572

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola