Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
Mallow
  Válasz | 2006. szeptember 29. 17:00 | Sorszám: 612
Menjünk vissza az elejére. Nem akarok párot alapítani, ez a többi hozzászólásomból világosan kiderül. S neked se azt válaszoltam, hogy párt alapítása szándékomban állna; ezt terra ajánlotta nekem, de nem fogadtam el.

Ezt írtam:

Idézet:
"Valakit vagy azért támogatsz, mert arra méltónak találod, vagy mert egyéb konkrét okod van rá, valaminek az elérését lehetővé teszi.

Ha viszont nincs olyan, aki mögé szívesen beállnál, hát megpróbálsz "csinálni" magadnak. Ez is logikus.

Ami nem logikus: támogatni a szart mindhalálig."


Értsd úgy, hogy az utolsó mondat ellentétét fogalmazom meg. Legyen szó akár pártról, kisebb értelmiségi csoportosulásról, vagy akár más pártokra való odahatásról, a "csinálás" elemi törekvés, és az egyedül üdvözítő az említett helyzetben, még akkor is, ha csak a környezetedben keltesz némi zavart, és nem alapítasz semmit. Ennek ellentéte tudniillik a sodródás, az, hogy nem teszel semmit, meg sem próbálod, csak követed a párt által kreált komunikációs csapásokat, és legfeljebb magadban morogsz. Már ha...

Előzmény: 585
terra
  Válasz | 2006. szeptember 28. 16:28 | Sorszám: 587
A Kupa-féle Centrum Pártra gondolsz? Jó, hogy említed, mert ennek a pártnak a példája kiválóan igazolja azt, amit az előző hozzászólásomban írtam. A Centrumot eleve trójai falóként hozták létre a 2002-es választás előtt, az a párt soha nem működött és nem is akart működni. Hozzáteszem, hogy sajnos sikeres volt az akció, ugyanis 3 %-ot ők is vittek a levesbe, illetve a második fordulóban már nyíltan az MSZP-t támogatták.

(Kupa elvtárs egyébként ma reggel a GKI-s Vértes elvtárssal kánonban bizonygatta a Napkeltében, hogy Gyurcsány programja az egyedül üdvözítő és Orbán katasztrófába vinné az országot.)

Előzmény: 585
Cakpakk
  Válasz | 2006. szeptember 28. 16:24 | Sorszám: 586
amig beröppen egy banki bizonylat
valamelyik postaládába hogy a sejtés bizonyosság legyen - ez kimaradt
Előzmény: 585

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola