Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
mezeiegér
  Válasz | 2006. szeptember 29. 15:37 | Sorszám: 607
Idézet:
a HírTV jóformán kiküldte az embereket az utcára, amivel nem is lett volna baj (!), ha meg vannak szervezve(!), vannak céljaik, vezetőik, de ott Ekrem Kemál György és Budaházy várta őket, a kormánysajtó legnagyobb örömére

Ez szvsz betudható egyszerű koordinálatlanságnak. Ahogy te is mondod, önmagában a tömeg akár jó is lehetett volna ha megfelelő emberek álnak az élére.

Azt pedig nem a HírTV tiszte tudni hogy az összes mérsékelt szervezet távol fog maradni. Az ember nem közelíthet meg mindent abból az alapállásból hogy "úgyis elcsesződik ez is".

A második észrevételed pedig: Hétfőn napközben ottjártam a Kossuth téren, és Ekrem Kemál meg hasonlók nem várták a tömeget, hanem egyszerűen élére álltak a spontán és szervezetlen tömegnek. Ebben sajnos kétség kívül része van annak is hogy a mérsékelt szervezetek, mint polgári körök, MAGOSZ, HÖOK, különféle szakszervezetek, Nagycsaládosok Országos Egyesülete, meg hasonlók nem álltak az élére, hanem tétovázva hagyták hogy a szélsőségesek sajátítsák ki a dolgot.

Márpedig egy szervezetlen és irányítás nélküli tömeg olyan mint egy fej nélküli óriás. Aki először ér oda és tesz fel egy fejet a nyakára, az irányítja.

Előzmény: 600
Macisajt
  Válasz | 2006. szeptember 29. 15:28 | Sorszám: 605
"Beszélgettétek már a HírTV-t itt.
Nos, vasárnap este/éjjel a HírTV jóformán csaknem felhívást tett közzé, hogy mindenki menjen ki a térre/utcára.
A hétfő éjjeli Császár Attila-féle kommentár pedig ismert."


Tudom.
Én is írtam már erről, sőt a Hír tévé "fideszességéről"is írtam ,emlékeim szerint Mallow kartácsnak.Lásd 580.
Ezek inkább ilyen legendák.

Fritzről konkrétan lemaradtam, bár lehet hogy őt is a HÉV kapta el- végtére is majd négy éve a legradikálisabb
jobboldali politológusnak számit, más kérdés hogy
a 2006-os kampányban az ő buzditásait is ignorálta a Fidesz.


Valaki egyszer megkérdezte,hogy én mit csináltam volna az MTV elött Császár Attila helyében.
Valami olyasmit válaszoltam akkor,és ezt ma is tartom:
ha megláttam volna torockait,budaházyt és szabadcsapatait-ott vagy bárhol- akkor max.nagytotálban felraktam volna a kamerát egy magas fára és utána rögtön eliszkoltam volna onnan...


Mert a többi boritékolható.
Mint ahogy az is, a pétrétei -féle hirtelen engedékeny rendőrségnek hogyan jutott eszébe,hogy ezeknek még tüntetés bejelentési kötelezettség sem kell,három nappal elötte...
torockai,a "forradalmi" felbújtó,aki szabadcsapatait vezette az MTV elé azzal a peticióval,amit MÁSNAP baló györgy röhögve olvasott fel és mutatott a kamerába ,vígan grasszál , mint a símaszkban le-lecsapó budaházy...


Nahát

Előzmény: 600
ath
  Válasz | 2006. szeptember 29. 14:40 | Sorszám: 604
Idézet:
csaknem felhívást tett közzé, hogy mindenki menjen ki a térre/utcára.

Ballib/hiszterolib brossúraszöveg. Célja, hogy be lehessen tiltani vagy legalább is meg lehessen félemlíteni az egyetlen TV-t ebben a hazug médiatengerben, amelyik tette a dolgát vasárnap este. A közvetítés olyan volt, mint amilyen a helyzet. Drámai.

Előzmény: 600
onogur
  Válasz | 2006. szeptember 29. 13:54 | Sorszám: 601
Hát elég baj, hogy Te egy médiumot csak úgy tudsz elképzelni, hogy a főszerkesztő asztalán áll egy piros bakelit-telefon, oszt a pátbizoccság félóránként leszól, hogy mi mehet ki az éterbe és miről kell hallgatni.
Szóval Liszkay nem az a figura, akit dróton lehet rángatni, hál'Istennek.
Előzmény: 600

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola