Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
Macisajt
  Válasz | 2006. október 23. 13:00 | Sorszám: 858
" Szerinted lehet-e demokratikusnak nevezni egy olyan országot, ahol valakik le vannak szarva és nem ugrálhatnak? Elárulom neked, hogy nem. Teljesen mindegy ilyen szempontból, hogy ki szar le kit és ki az, aki nem ugrálhat."


Nos,anélkül hogy te "elárultad" volna, az egyértelmü "nem" válaszra magamtól is...

Az viszont már az itteni irodalmi munkásságodnak tudom be,
hogy szerinted "teljesen mindegy" "ki szar le kit és ki az, aki nem ugrálhat.".
Számomra ugyanis dehogyis mindegy.
Szavakban ki sem tudom fejezni,mennyire nem az.
Még az orális szexnél sem mindegy,a farok melyik végén
áll valaki,hát még ...

"Beismerem, hogy magam is meglehetősen kanyargós úton jutottam el oda, hogy pártszempontokon és minden más szemponton felül emelkedve azt mondjam, a legfontosabb a demokrácia, ennél nincs fontosabb. nem fontosabb sem néhány tízezer szavazat, sem egy megnyert választás."

Az efféle "demokratikus" hablatyra akkor térjünk vissza, mikor a radikáljobb agyhalottainak sokéves károkozása miatt nem az Apró-klán és az MSZP/SZDSZ van hatalmon és "rak rendet" éppen Demszkigrádon...
Ami pedig a "kanyargós útaidat"illeti, én engedelmeddel, irányukban én továbbra is KÖVETZEZETESEN a
mélységesen pragmatikus álláspontot képviselem amikor
a békás alapviccemet felidéztem...


És ahogy végignézem akár e topicban elkövetett korábbi beírásaimat,beleértve azt amiben "satu" időzitett bombára hívtam fel a figyelmet három hete,eddig -sajnos- minden beigazolódott.
Ilyenkor aztán jönnek egyesek hogy demokrácia",meg"fogjunk össze".

Nahát.

Előzmény: 854
Rendes Kis
  Válasz | 2006. október 23. 12:47 | Sorszám: 855
Csöppet sem hablaty, hanem kristálytiszta beszély !
Előzmény: 854

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola