Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
Macisajt
  Válasz | 2006. október 25. 20:38 | Sorszám: 922
"Nincs értelme Molnár Tamásokkal foglalkozni,"


Tévedés.
Ugyanis évekig nem foglalkoztunk a radikáljobboldal agyhalott zombijaival,provokátoraival,az általuk szándékosan vagy "csak"simán hülyeségből okozott károkkal..

Ugyanis ha néha megtettük, azonnal megkaptuk a "turbómagyaroktól",hogy áruló,cionista,trappista vagy akármi,akárhányszor kifogásolni mertük a MIÉP és Csurka,majd a Miép/Papolczi, mejad MIÉP-Jobbik, vagy hadd ne soroljam az összes "sikerüket", szóval ha szóba hoztuk a 4,37%-ot, a 2,19%-ot, zsinka "főpolgármester-jelöltet", vagy torockai,budaházy hídblokádjait , MTV ostromát, a
melnyikov -féle kurucos őrültségeket, egészen a mostani, október 23-i ámokfutásig, amellyel elérték hogy
gyurcsányo ui és rendőrsége leszámolhasson a Fidesz -tüntetéssel.

Én láttam éles fegyvereket működni,éreztem puskapor szagát
1989 decemberében, és 1990 márciusa óta azt is konkrétan tudom milyen az mikor egy megvadult gyűlölettel teli eszement csürhét politikai aljasságokra vetnek be...
(jelzem, a "ne féljetek magyarok,megjöttek a cigányok"
volt akkor a mentőakció...mert ilyen is volt,nemcsak Olaszliszka...)

Nekem ma ilyen eszementek, akik "forradalmat" csinálnak
egy elkötött hatástalanitott díszlettankkal,és még három kanna gázolajat sem tesznek bele, viszont egy szerencsétlen öregembert félig agyonvernek emiatt és sok évre börtönbe zárhatják(még szerencse hogy nem taposott elsenkit,mert akkor élete végéig ülhetne), szóval ilyenek hiába brekegnek...


Ezért mondom már mióta.
Anti-Midászként az itteni radikáljobboldalok 14 éve mindig és mindent elcsesztek amihez csak értek.
Ezalatt egy NORMÁLIS,HASZNOS cselekedetük nem volt,(úgy értve már olyan ami nem az MSZP/SZDSZ-nek lett volna hasznos.)

Ennyi idő után,ennyi kudarc és csúfos leszereplés után ( a csúcs hogy éppen még a Fővárosi Közgyűlésből is kiestek,a Jobbik meg büszke 0,25%-ot gyűjtött be október 1-én),mikor támogatottságuk néhány százfőre korlátozódik,mikor csak kárt okoznak..
igenis kell velük foglalkozni.


Hátha el lehet érni, hogy néhány józanabb közülük , ahogyan eddig is,kiálljon az elmebetegek mögül.

Hátha néhányan mégis elgondolkodnak,hogy amit művelnek,az csak az MSZP/SZDSZ-nek jó.
És ők ezt -elviekben legalábbis-nem akarják,ugye?????

Nahát

Előzmény: 917

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola