Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
babarla
  Válasz | 2006. október 26. 08:22 | Sorszám: 939
Egy mondatomra reagáltál, kissé egysíkúan, féloldalon keresztül. A többi mondatomra semmi reakció? Szemellenző, vagy beleegyező hallgatás?
Előzmény: 924
ujkor
  Válasz | 2006. október 25. 21:13 | Sorszám: 928
Kedves Macisajt!
Azt hiszem én már égtem, mert nem tudtam, ki az a Molnár Tamás Nagyon sajnálom. Hidd el sokan nem tudják. Azt sem, hogy egyáltalán mit akarnak. Igen sok hiányosságom van. Ezek közül az egyik, hogy kizuhannak a számomra érdektelen információk, képek az agyamból pl: reklámok. Molnár Tamás is ebbe a körbe tartozik. De a jómultkorában vki betelefonált a Csintalan műsorba, egy idősebb néni, vmit kérdezett a Kossuth tériekkel kapcsolatban, talán valami ősmagyar szakszót is használt, Csintalan lerázta, pedig én azt éreztem, hogy tájékozodni szeretne. Megsajnáltam a nénit.
Előzmény: 924
szakall
  Válasz | 2006. október 25. 21:00 | Sorszám: 926
Pedig nem tudom. Sosem olvastam és nem olvasom most sem azt a topicot. És nem is tervezem, mert túl hosszú, hogy átrágjam magam az elejétől.
(Míg volt nickem, mindig akartam nyitni egy olyan topicot, hogy "Topicok, melyeket sosem látogattál". )
Előzmény: 924
Bordódy Kristóf
  Válasz | 2006. október 25. 20:57 | Sorszám: 925
mindkét oldal, használja is az ottaniakat, főleg a szervezett ballib

Akkor te manifeszt ballib szekértoló vagy.
Naná.

Előzmény: 924

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola