Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
ujkor
  Válasz | 2006. október 26. 08:05 | Sorszám: 937
Szeretnék tisztábban látni.
Nem mérhetem össze magam még Molnár Tamással sem, olyan apró pötty vagyok ebben a hatalmas világban, mégis süt rám a nap (időnként).
Kérdéseim:
Ha a mai közéletben helye van Hornnak, Újhelyinek, Aczélnak, Bánónak, Havasnak, Hernádinak stb. akkor M.T-nek miért ne lehetne helye?
Az, hogy árt a fidesznek nem mond semmit, a fidesznek már mindenki ártott. (Most leginkább Orbánon van a sor. Pillanatnyilag ő árt a legtöbbet. Kósa jelenleg elfogadható, gondolom így probálnak behatolni a színfalak mögé, hátha sikerül, de emlékszem milyen sokat ártott ő is a fidesznek )Mivel árt többet MT, mint Mikola?
Csurkának sem az a legnagyobb bűne, hogy ártott a fidesznek, szerintem, hanem az, hogy egy viszonylag egységes tábor sikerült szétmorzsolnia. Mivel ezt igen felszínesen ismerem örülnék, ha helyreigazítanátok.
Szerintem ez a nem tisztázott viszony a két tábor között többet árt, mint bármi más.
Nem érzem,hogy a fidesz nyíltan merné vállalni, hogy a jobbiknak, miépnek, MT-nek, Kossuth térieknek ugyanúgy helye van a nap alatt, mint a Munkáspártnak.
Ugyanakkor csodálkozom, hogy MT a térre hívja Orbánt, hogy álljon az élükre. Miért? Ők maguk sem merik felvállalni saját magukat? (Csurka is így tett.)
Köszönöm, hogy "meghallgattok".
Előzmény: 929
ujkor
  Válasz | 2006. október 25. 21:29 | Sorszám: 933
Így megöregedett? Ő az?
Előzmény: 929
Fluctuat
  Válasz | 2006. október 25. 21:19 | Sorszám: 930
Fenét. Molnár Tamás (nem a New York-i filozófus) az 1980-as években a legendás Inconnu művészcsoport alapítója volt, amely 1986-ban pl. fotókiállítást próbált rendezni 56-os felvételekből. Egy nagyhangú, életet szerető, művészies ember, ma már mondjuk 55 éves, fegyelmezetlen gondolkodású, igazságszerető, de egyben gyanakvó is, kicsit paranoid, és mivel inkább érzelmei vannak, mint esze, utálja az értelmiségieket.... Egy ideig a Fidesz mellett állt, majd Tóth Gy. Lászlóval elsodródott, Tóth megállt ezen az úton, de Molnár továbbment a Jobbikba, majd onnan is kivált....
Előzmény: 929

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola