Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
ujkor
  Válasz | 2006. október 26. 09:12 | Sorszám: 947
Nem probáltam egyenlőségjelet tenni. Úgy érzem a Horn csapat nagyobb károkat okoz.
MT személyesen nem ismerem, de ismerek volt miépeseket, akikkel semmi bajom. Sőt! Akiknek kevés a fidesz, de nem is radikálisak. "Miépeseket" csak ilyeneket ismerek.
Ők érzelmileg politizálnak ez igaz, ezért kevés nekik a fidesz, de mégcsak azt sem mondhatom rájuk, hogy antiszemiták. Csurka óta nincs helyük. Sajnálom, mert értékes embereknek tartom őket, nálam sokkal okosabbak, és nincsenek is kevesen.
"Vagyis ha a radikáljobboldalnak az az egyetlen mérhető tevékenysége hogy a Fidesznek ártson,az úgy akárrendben is van..."
Félreértettél, sajnálom én csak annyit akartam ezzel mondani, hogy ez nem érv ellenük, mert nekem ez nem mond semmit. Kiüresedett.
Azért nyaggatlak, mert ez nálam a fehér folt. Kevés az információm és félek, hogy rossz következtetések vonok le.
Előzmény: 941
kutato
  Válasz | 2006. október 26. 09:00 | Sorszám: 943
Kedves Macisajt!

Remélem, nem képzeled, h Molnár Tamásék miatt mozgósított 2-3000 rendőrt (és a tartalékból 2,5 mrd Ft-t)a GyF-rezsim..Bizonytalan, kiszámíthatatlan tényezőre nem hagyatkozhattak.. Ebben biztos vagyok..

A többit ki lehet következtetni..

/okt. 23 előtt 100%ban egyetértettem Veled, és topikindítóval.. De azóta minden megváltozott.. Fleto pőrén/ s üvegszerűen átlátszóan áll előttünk...

Előzmény: 941

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola