Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
Macisajt
  Válasz | 2006. október 28. 08:21 | Sorszám: 1016
"ha kicsi kevésbé indulatosan fogalmaznál, akkor jobb lenne. "

Én most sem tudok mást írni,mint amit egy héttel (hónapokkal évekkel) ezelött is :

Macisajt
2006. szeptember 23. 15:56 | Sorszám: 195
"Az még mindig a jobbik eset, ha a szervezett radikális jobboldal, értve ez alatt a Jobbikot vagy a MIÉP-et "átveszi", "átvenné" a tüntetéseket, ebben a helyzetben ugyanis a Fidesz középre kerülne."


Csakhogy ilyen szervezett radikális jobboldal nincs...
Ugyanis arra már nem futja évek óta,hogy egy pártot,stabil 260 ezer szavazóval a 8 millióból, biztositsanak maguknak.

Ezek olyan mint anti -Midász,szar lesz mindenből amihez csak hozzányúlnak,miéptől jobbikon át , pannon rádióig...

Marad néhány ezer fő hőzöngése, egymás anyázása/ügynöközése és stabilan a jobboldalnak okozott maximális károkozás.

Engem csak az érdekel, ha most ennek a néhány száz(ezer)
radikáljobbos provokátor vagy "simán csak" agyhalott
zombi miatt további négy évig nézhetem Demszkigrádon az MSZP/SZDSZ maffia uralkodását..
és ha ezek miatt a ballib/hiszterolib sajtó fogja ismét cinikusan röhögve a képünkbe vágni,hogy lám, a nép döntött, demokratikus választásokon nem hajtotta el egyértelmüen gyurcsányo uit és pártjait...


akkor a szemem elé ne kerüljenek többé....

Nahát .
-------


De ha gondolod,leírhatom közkedvelt békás viccemet is...
A béka ugrándozik az árokparton ,egyszercsak egy irdatlan tehénlepény érkezik felülről.
Ijedtében oldalra ugrik hatalmasat,ki az úttestre,ott azonban érkezik egy kamion,kivasalja.

Tanulság(békák és radikáljobb számára): aki le van szarva, az ne ugráljon.
Macisajt
2006. október 02. 12:09 | Sorszám: 26
Elnézem.Immár évek óta.

Éppen ezért mondtam az elöbb,legfőbb ideje a radikáljobb papírcsákós szerénységének és az önvizsgálatának.

Nem lehet évekig ugyanis mindig és mindent "elkúrni",aztán "jó de fogjunk össze" hablatyokkal előállni és ugyanazt,ugyanúgy folytatni.

Nem lehet büntetlenül 11 ezer agyhalott zombi zsinka
"főpolg-jelöltre" adott szavazatával,illetve 19 ezer miép-re leadott levesbe dobott szavazattal az MSZP/SZDSZ-támogatni.

Túl sokba vannak az ilyen "tévedések".

---

Előzmény: 1010
kutato
  Válasz | 2006. október 28. 08:16 | Sorszám: 1011
Tellér gyulával értek egyet

Idézet:
A mi második menetünk azonban már nehezebb kérdés. A Befektető érdekei szerinti folyamatok túlontúl előrehaladtak a maguk medrében. S vélhető: a totális nyomulással szemben csakis a szervezett, totális ellenállás és ellennyomulás s mögötte a tudatosan kidolgozott és megfogalmazott szellemi alternatíva jelenthet megoldást.

http://www.hetivalasz.hu/showcontent.php?chid=12793

Előzmény: 1010

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola