Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
Redondo
  Válasz | 2006. október 28. 18:36 | Sorszám: 1048
Az a szomorú,hogy azok koszorúznak akik egyetértettek az 56-os forradalmárok lelövésével ill kivégzésével.Csöcseléknek hívták őket!!!
A nagyapámtól tudom,hogy akkor is provokátorok csinálták a balhét.Kiengedték a börtönökből őket és az volt a feledatuk,hogy gyilkoljanak.Több magyar kiskatona is volt megalázva,meglincselve és ezeket ráfogták a békés tüntetőkre.Majd ahogy lenni szokott a tömeg beindult...De ez megy itt is csak a TV-nél nem nagyon sikerült,mert at ömeg nem indult el.Hétfőn már többen maradtak az utcákon szolidarításból,bár a rendőrség erődemonstrációja is érdekes volt.Miért nem léptek fel a Tv-nél ilyen határozottan????Nem is akartak...
Most meg keménykednek mindenkivel,hogy tanuld meg a neved,ami KUSSS!!!
Egy nagy lófaszt!!!
Szomorú,hogy ez az ország tűri még a lopcsány bandát.De én úgy érzem a balhéknak nincsen vége.
Bár nem értem miért kell megvárni,hogy a fél ország az utcán legyen.....
de ha nekik az kell...
Előzmény: 1044
alexander
  Válasz | 2006. október 28. 18:24 | Sorszám: 1045
Milyen alapon csürhézel és minősítesz itt.
Menj a pénztárban, igazolom, hogy mindent elkövettél magyar és magyar megosztására.
Előzmény: 1044

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola