Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
Macisajt
  Válasz | 2006. november 03. 19:16 | Sorszám: 1120
"Való igaz, nekem nem jelentették - mint magának nyilván -, hogy 23-ra virradó éjjel a rendőrség kiveri a Kossuth térről az ott tüntetőket, s ebből kifolyólag nagyobb szabású balhé várható.

De ebből csak az következik, hogy magának jobbak az informátorai. "


Nos, Bordódy fórumtárs - az "elvtárs"at azt inkább különleges alkalmakra tartogatom, azt vagy így vagy úgy de ki kell érdemelni- szóval, az könnyen lehet hogy nekem az informátoraim is jobbak, no de bőven elég lettek volna a tapasztalatok is, hogy előre, hozzám hasonlóan meg lehessen jósolni a menetrendszerüen elsülő radikáljobbos színpadi revolvert...
(vagy legalább komolyan venni előre, amit itt előre leírtam hogy be fog következni..)

Mint ahogy szintén nem csak az én információs hálózatomat dicséri az a tény, hogy a tegnap szilvási üzlettárselvtárs által nyilvánoságra hozott egyik lehallgatás a Debil (szerintm félreértették, helyesen Devil) fedőnevü rendbontóról bizonyos Dobrovics Józsefet takarta...

Azon meg már ugyebár végképp senki nem lepődik meg, hogy az ominózus épületes szöveg október 23-i elkövetője,akit ugye most szilvási üzlettárselvtársék legnagyobb gyönyörűséggel idéznek lépten-nyomon ,ma éppen a
topic címében szerepelő "hős", molnártamás oldalán virított egy sajttájékoztatón...


Q.E.D - mondanák a művelt rómaiak. Rómaiul.


Nahát.

Előzmény: 1118

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola