Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Gazdatüntetés - budapestiek témogassátok

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Gazdatüntetés - budapestiek témogassátok
pernahajder
  Válasz | 2003. augusztus 09. 21:40 | Sorszám: 90
Nem értelek.

Én egyáltalán nem tukmáltam magam rád, mindössze arra a megjegyzésedre, hogy te nem vagy szakértője a támának, jeleztem, hogy én viszont valamelyest igen. Te meg azt választasz autentikus szakértőnek, akit akarsz.

Írtam róla, előadásokat tartottam róla, sőt, ha nem csalódom, Zétényi Zsoltot megelőzve kezdtem foglalkozni a témával. Zétényi első könyvének megjelenését csaknem egy évvel megeglőzve publikáltam sorozatot egy hetilapban a Szentkorona közjogi tanáról, történetéről, eredetéről, a történelmi magyar alkotmányosságról.

Nem kértem, hogy hogy csak nekem higgy, és nem állítottam, hogy én lennék a legjobb, az egyetlen. Sőt! Azt írtam "valamelyest". Ami magyarul éppen azt jelenti: nyilván nem én vagyok a legjobb.

Ha pedig majdnem 100 %-ban egyetértesz velem, kivéve azt, hogy nincs szükség rá, akkor jó lenne, ha felvilágosítanál, hol írtam azt, hogy nincs szükség rá. Ilyet ugyanis soha nem írtam. Ha pedig ilyet nem írtam, akkor marad a 100 százalék.

Megdöbbentőnek tartom, hogy a leírt szöveg értelmezése is ennyi nehézséget okoz. Az a tétel, hogy a Pajzs Szövetség féle naív, dilettáns elképzelés a történelmi alkotmány változatlan helyreállítására ma már a gyakorlatban nem megvalósítható, egyáltalán nem jelenti azt hogy a történelmi alkotmányos értékeink más formában nem jelenhetnének meg nemzettudatunkban, identitásunkban sőt akár közjogi kultúránkban és akár közjogi normáinkban is.

Előzmény: 87

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola