Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » A söpredék. 1919 március 21.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: A söpredék. 1919 március 21.
kaleb
  Válasz | 2005. április 30. 18:53 | Sorszám: 393
"Mit szólnátok, ha a holocaustot negligálnánk éppúgy, mint Ti a 1919-es, az 1945 utáni és az 56 utáni gyilkosságaitokkal teszitek?"

Én speciel eléggé negligálom a Holokausztot, és sokakat bíztatok hasonlóra, némi eredménnyel Azok a zsidó barátaim, akikkel én rendszeresen érintkezem, ebben egyet szoktak velem érteni.

"mint Ti a 1919-es, az 1945 utáni és az 56 utáni gyilkosságaitokkal teszitek"

1. 19-et pl. nem szoktam negligálni, és ha sokat piszkálsz, még egy Szamuelly életrajzot is kész vagyok elolvasni. Meg néhány visszaemlékezést, a legfontosabbakat. De ha megengeded, sorozatod nem tartozik közéjük.

Még amit tanulhatnék belőle, azt is megakadályozod azzal, hogy nem mondod meg honnan veszed őket, és így nem adod meg az esélyt, hogy leüljek, és magam elolvassam őket, összevethessem más forrásokkal, és kialakíthassam a magam véleményét róluk.

2. Kedves, hogy ennyi gyilkosságot tulajdonítasz nekem. De miért állsz itt meg? 19 előttről nem tudnál néhányról beszámolni? Tudod két kutmérgezés köztt azért volt időm néhány dinasztikus háborőra is és tulajdonképpen a napoleni háborukra is. Meg ugye Maratnak is én sugtam, személyesen és kollektíven.

Ha te vagy Napoleon, akkor persze elnézést.

Előzmény: 390

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola