Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » A söpredék. 1919 március 21.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: A söpredék. 1919 március 21.
bihari_panorama
  Válasz | 2005. május 08. 02:32 | Sorszám: 465
*

Kedves kaleb!

Elgondolkodtató a mérhetetlen bolsevik elkötelezettséged, szűklátókörűséged, -a vakbuzgó hit és a pártos csökönyösség, amit letünt eszméitek egyik utolsó lovagjaként még sugárzol.

Végül akár tiszteletet is érdemelhetsz!

Lenin, Hitler és Sztálin rendíthetelen önbizalmával hiszed a magatok fanatista és totalitárius igazát.

Önmagadnak sikerül igazolnod, hogy eszmetársaid a XX. században a HALADÁSÉRT és a DEMORÁCIÁÉRT gyilkoltak meg tízmilliókat.

Kétségtelen, hogy Marxban, Leninben, Kunbélában, Szamuellyben, Goebbelsben és Szállasiban is élt ez a megváltás- és küldetéstudat.

Tudományos emberek voltak ezek mind, akárcsak Te! Hittek a saját tudományukban és meggyőződésükben.

Én az 50-es évek végén, 60-as évek elején még személyesen ismertem ilyen közveszélyes őskommunistákat, -a típusodat.

Történészeket, tudósokat sorolsz, a tudományosság álarcát öltöd, angol szavakat vetsz be.

Tudod kedves Kalebem, én is a Dialektikus Materializmus és Tudományos Szocializmus emlőin nevelkedtem, mint Te, és a felsorolt TUDÓSAID számomra csak annyira szentek, mint Lenin, vagy Goebbels, vagy mint Rákosi, vagy Te!

Pláne, ha tudom, hogy egyként hazudtok a múlt századról, és a másik ÖNMAGATOKRA akarjátok kenni a sokmillió áldozatot!

Janos-sal, Sorenzennel, -akárkivel takaródzol,

-nem tudod negligálni a múltszázadi háromszoros nemzetpusztító kommunista őrjöngés tényét!

1. -Károlyi-Kunbéla-Szamuelly likvidálta hazánkat a legkritikusabb időben.

2. -A kommunista kollaboránsok teljesen kiszolgáltatták az országot a pánszláv megszállóknak 1945 után.

3. -1956 után a kádárista hóhérok újra tort ültek a magyarság felett orosz-kisantant ügynökként szolgálva.


Kaleb, Te most is a múltszázadi nemzetpusztítást akarod igazolni!
Lelked rajta.

*

Előzmény: 464

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola