Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » SÖPREDÉK 1919 III. rész

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: SÖPREDÉK 1919 III. rész
kaleb
  Válasz | 2006. augusztus 19. 13:02 | Sorszám: 289
"Wittner Mária csak 19 éves volt 1956-ban!!! "

Rendben. Volt rajta kivül még 120 ezer. 19 éves. Nem szeretnék azzal foglalkozni, hogy mit tett jól és mit tett rosszúl 19 évesen. Először is magánügy, másrészt meg nem vagyok én bíró senki felett.

Csak azt mondom, beszéljen a maga nevében. Ne mondjon olyat, hogy "mi 56-osok", mert ez hamis. Meg nem is érdekel. Ez bóvli. Majd arra figyelek oda, aki figyelemre méltót mond. Itt, most, ma.

Vagy ott, akkor, tegnap. De hagy döntsem én el, kire akarok figyelni, és ne tolakodjon ide és ne fontoskodjon itt senki, különösen nem egykori, szerintem helyenként meglehetősen kétes érdemekre hivatkozva. Ezt nevezem én médiakonstrukciónak.

Nem tünik fel, hogy a másik 120 ezer kortárs nagy része miért nem ugrabugrál és fontoskodik elöttünk, hanem miért teszi a dolgát ma is, visszamenőleg is hitelesítve egykori önmagát? Te hány embert ismersz, aki WM kortársa, mondjuk 37-es? Miért nem őket kérdezed, miért nem velük foglalkozol? Legalább annyira érdemesek a figyelemre, a maguk sokszor WM-től eltérő felfogásával és magatartásával, mint WM.

Előzmény: 283

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola