Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
Mimi
  Válasz | 2006. szeptember 23. 22:46 | Sorszám: 251
Provokálsz kisagyas? Szerencséd, hogy lázas vagyok mert különben lehethogy megkérdeztem volna mikrafonon keresztül kik is azok a vezető egyéniségek??
Aztán beszéljél léci arról, hogyanis van ez Hiller bejelenti sajtótájékoztatón, követelve a Fidesz ne tartsa meg a szeptember 23-i nagygyűlést a Köztársaság nyugalma érdekében. Aztán láss csodát ember a Kossuth téren ott már összegyűlhetnek emberek több tízezren és most újra adott a lehetőség a Fideszt le lehet állítani terrorakciós fenyegetésekkel hiszen minden normális ember úgy gondolja nem szabad kimennie amikor ilyen komoly fenyegetőzések vannak az emberek biztonságát nem tudja garantálni a rendőrség hiszen ezt is kijelentette a rendfenntartók szerve, ja azt elfelejtettem hozzátenni csakis a Fidesz nagygyűlését ami talán bocsi de elnyomta volna a Kossuth téri tüntetést egy rövid időre.
Előzmény: 240

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola