Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
Macisajt
  Válasz | 2006. szeptember 27. 17:08 | Sorszám: 470
"Az a bajod, kedves Macisajt, hogy fogalmad sincs valójában mi történik a Kossuth téren. Nem jársz ki, nem hallgatod meg a felszólalókat, nem beszélgetsz a tüntetőkkel..."


Nos, ha még csak az "bajom" lenne, csak-csak...
Az igazi baj,hogy a radikál jobboldal agyhalottai/provokátorai hosszú évek óta az egész jobboldal rákfenéi-a ballib/hiszterolib legnagyobb örömére...

Akik még azt sem vették észre,hogy kinek használnak ezzel...

De tudod mit. Én meggyőzhető vagyok.

Sorolj akkor itt nekem 1993 óta,mióta csurka elhagyta radikálköreivel az MDF-et egészen mostanig, 2006-ig , olyan radikáljobboldali pártokat,megmozdulásokat,akciókat melyek NEM A BALLIB/HISZTEROLIBNAK kedveztek...
Vegyed szépen sorban a 2002-es 4,37%-et,a 2006-os 2,19%-et,a Miép-et, csurkát papolczit,a jobbikot, baloghgyulát, kurucot,pannonrádiót, kettős népszavazást, hídblokádot,tilosrádió zászlóégetést egészen amostani MTV-s torockaiig...

És utána mondjad szépen:
1.MI,RADIKÁLJOBBOSOK MAGUNKTÓL VAGYUNK ILYEN ELMEBETEGEK.
2. MI NAGYON UTÁLJUK AZ SZDSZ-t,EZÉRT TESZÜNKMEG MINDENT HOGY MINÉL TOVÁBB ŐK HATALMON MARADHASSANAK.

Nahát.

Előzmény: 442

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola