Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
Mallow
  Válasz | 2006. szeptember 28. 15:05 | Sorszám: 560
Nem én ülök fordítva a lovon, hanem te. A Fidesznek le kell vonnia a következtetéseket a választási vereségből. Nyugaton ilyen "sikerszéria" után elképzelhetetlen lenne a változatlanság. A vezetésnek vállalnia kell a felelősséget, nem pedig mindent ugyan úgy folytatnia, és újabb vereséget kitermelnie.

A Fidesz vakvágányon van, ha kritikátlanul támogatod a működését, ahelyett hogy a vészfék meghúzásának módján gondolkodnál, annak rossz vége lesz. És ahogy én tudom, nincs is minden úgy a pártban, mint a választások előtt, és sokakban van akarat a változásra. Az ő felelősségük, hogy a párt egységet megőrizve cseréljék le a vezetést, ill. a válatozások után se töredezzen nagyon a jobboldal.

De mint mondtam ha lenne pozitív haszna annak, hogy egy választáson a Fideszt válasszam, a változatlanság dacára megtenném. De értsd meg, ha nincs haszon, akkor a szavazással azokat támogatod, akik miatt nincs. Akkor is, ha azért nincs, mert képtelenek megszerezni a hatalmat, és akkor is, ha a hatalom birtokában cselekednének rosszul.

"Nem akarok diktatúrában élni és nem akarom, hogy egy gátlástalan, erkölcstelen kisebbség kirabolja és megnyomorítsa a hazámat."

Igen? És egy Fideszes válaszrási vereség ezen hogy segít?

"Na és hol tartasz a pártcsinálásban?"

Sehol, mert nem tartom magamat megfelelőnek a pártcsinálásra. Előbb ahhoz valami le kéne tennem valamit az asztalra.

Előzmény: 547

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola