Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
tiszavirág
  Válasz | 2006. október 17. 22:22 | Sorszám: 761
Nekem a Bánó-Bodrogi beszélgetéstől is hányingerem volt a ma reggeli pártkeltében.
Mindketten álságosan keseregtek azon, hogy milyen nagyon borzasztó, hogy nem ünnepelnek "együtt" a pártok, mikor 1956-ban mindenkinek egyszerre dobbant a szíve...

Bodrogi nagyon igyekezett semleges lenni, de minden mondatával az ellenzéknek ártott, és arra is nagyon rájátszott, hogy Törőcsikkel és Garassal együtt azért mondták le a szereplésüket, mert félnek attól, hogy méltatatlan helyzetbe kerülnek.

(Mire gondolhatott?! Qrcsánynyal mutatkozni méltatlan... )

Bánó ugyan 7 éves volt 1956-ban, de így utólag nagyon nagy forradalmárnak látta akkori magát. , annyira belemelegedett a végére a szerencsétlen, hogy amikor arra emlékeztek, hogy Sinkovits Imre milyen szépen szavalta a Nemzeti dalt a nagy ünnepségeken, neki szegezte a kérdést Bodroginak, hogy ő most mit szavalna az 1956-os ünnepségen?

Én azt hittem, hogy a röhögéstől beesem a fürdőkádba!
Bodrogi, amint egy ünnepségen "szaval".

Bodrogiban is megállt az ütő, pár másodpercig csend volt, de azután nem hazudott.
Közölte, hogy ő nem tud szavalni.
Ezt azt hiszem Bánón kívül mindenki tudja.

Hiányzik az a jó Sinkovits Imre!

Előzmény: 758

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola