Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
Macisajt
  Válasz | 2006. október 23. 11:30 | Sorszám: 850
Mondtam, a hablatytól megkímélhetsz.
Én a radikáljobb agyhalott zombijairól, pláné a 2002 óta tartó folyamatos károkozásukról folyamatosan írtam .
(Hiszen míg a ballib/hiszterolib harci helyzete még elviekben logikus,ő legalább a sajátjukat védik,addig radikáljobb elviekben az ő ellenségük,ehhez képest a legföbb szövetségesük, budaháziakat, torockaiakat,bácsfidianáka,kurucinfoknálkeresve sem találnának hasznosabbat...)


De pár sorban, amit itt három hte írtam,még azt is érdemes visszaolvasni,a mai események fényében:


Macisajt
Válasz | 2006. október 03. 18:17 | Sorszám: 714
"Ahogy Molnár Tamás mai nyilatkozatát néztem, most a pénteki Fidesz naggyűléssel kapcsolatban kb. ugyanazt akarja eljátszani, mint Dávid Ibolya Sólyom megválasztásakor."

Ezek olyan mint anti -Midász,szar lesz mindenből amihez csak hozzányúlnak,miéptől jobbikon át , pannon rádióig...

Maradt mára néhány ezer fő hőzöngése, egymás anyázása/ügynöközése és stabilan a jobboldalnak okozott maximális károkozás.Mint ennek a molnár és társulatnak.
Most ennek a néhány száz(ezer)radikáljobbos provokátor vagy "simán csak" agyhalott
zombi tevékenysége miatt további négy évig nézhetem Demszkigrádon az MSZP/SZDSZ maffia uralkodását..
és a ballib/hiszterolib sajtó fogja ismét cinikusan röhögve a képünkbe vágni,hogy lám, a nép döntött, demokratikus választásokon nem hajtotta el egyértelmüen demszkit és maffiáját,még a közgyülésben is többségben vannak...

Éppen ezért mondtam ,legfőbb ideje a radikáljobb papírcsákós szerénységének és az önvizsgálatának.
Nem lehet évekig ugyanis mindig és mindent "elkúrni",aztán utána "jó de fogjunk össze" hablatyokkal előállni és ugyanazt,ugyanúgy folytatni.

Nem lehet büntetlenül 11 ezer agyhalott zombi zsinka
"főpolg-jelöltre" adott szavazatával,illetve 19 ezer miép-re leadott levesbe dobott szavazattal az MSZP/SZDSZ-támogatni.
Túl sokba vannak az ilyen "tévedések".

Közkedvelt békás vicc:
A béka ugrándozik az árokparton ,egyszercsak egy irdatlan tehénlepény érkezik felülről.
Ijedtében oldalra ugrik hatalmasat,ki az úttestre,ott azonban érkezik egy kamion,kivasalja.

Tanulság(békák és radikáljobb számára): aki le van szarva, az ne ugráljon.

Nahát.

----

Előzmény: 846

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola