Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
terra
  Válasz | 2006. október 23. 14:27 | Sorszám: 875
Szerintem mi nem egy malomban őrölünk. Te mániákusan a radikáljobb tevékenységével vagy elfoglalva, én pedig - függetlenül attól, hogy éppen kikről van szó, mit gondoltak és mit csináltak - azt próbálom megértetni, hogy a szólásszabadság és a többi emberi jog soha nem lehet viszonylagos és nem függhet attól, hogy egyetértünk-e azzal, számunkra előnyösnek tartjuk-e annak a tevékenységét, aki a jogát éppen gyakorolja (és ebben akadályozni akarja a hatalom).
Ha egy országban a demokratikus jogokat korlátozzák, akkor annak soha nem lehet tudni, hogy hol lesz a vége! Egy biztos, az a végeredmény nem demokrácia lesz.

Amúgy egy szóval sem mondtam, hogy egyetértenék a radikáljobbal vagy jónak tartanám azt, amit csinálnak. Az ezzel kapcsolatos véleményemet éppen elégszer kifejtettem már. Ennek a lényeg - a demokratikus jogok - szempontjából semmi jelentősége. Ld. #832-ben a Voltaire idézetet.

Előzmény: 871

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola