Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
kutato
  Válasz | 2006. október 24. 19:31 | Sorszám: 894
Kedves Macisajt!

Gyurcsánnyal új időszámítás kezdődött! Most már nincs szükség a jobboldal radikálisaira, h GyF rendőrei okot találjanak a beavatkozásra, a "Köztársaság" (azaz saját hatalmuk) megvédésére? (Tegnap ez teljesen nyílvánvalóvá vált..szerintem). Ha nincsenek ott a "zombik", ahogy Te nevezed, akkor szerveznek oda seperc alatt.

A mostani helyzetben én már úgy látom, Molnár Tamásék egy rosszabb, keényebb és kíméletlenebb provokációtól mentik meg a jobboldalt. Továbbá, kijelölik a jobboldal szélét, a Fidesz maradhat középen..

Korábban, egyetértettem, Veled abban, h minden kicsit is keményebb megmozdulást a Fidesz ellen fordítanak..a mérhetetlen sajtófölény birtokában. Mára kicsit felfeslett a díszlet, azzal, h GYF mérhetetlen önhittségében eldicsekedett azzal, h Kövér beszédét ő forgatta ki, a 23 millió románnal való alaptalan, igaztalan riogatást ő találta ki, továbbá, h kibukott, h minden szavuk hazugság volt s lesz

Előzmény: 893

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola