Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
ujkor
  Válasz | 2006. október 26. 08:05 | Sorszám: 937
Szeretnék tisztábban látni.
Nem mérhetem össze magam még Molnár Tamással sem, olyan apró pötty vagyok ebben a hatalmas világban, mégis süt rám a nap (időnként).
Kérdéseim:
Ha a mai közéletben helye van Hornnak, Újhelyinek, Aczélnak, Bánónak, Havasnak, Hernádinak stb. akkor M.T-nek miért ne lehetne helye?
Az, hogy árt a fidesznek nem mond semmit, a fidesznek már mindenki ártott. (Most leginkább Orbánon van a sor. Pillanatnyilag ő árt a legtöbbet. Kósa jelenleg elfogadható, gondolom így probálnak behatolni a színfalak mögé, hátha sikerül, de emlékszem milyen sokat ártott ő is a fidesznek )Mivel árt többet MT, mint Mikola?
Csurkának sem az a legnagyobb bűne, hogy ártott a fidesznek, szerintem, hanem az, hogy egy viszonylag egységes tábor sikerült szétmorzsolnia. Mivel ezt igen felszínesen ismerem örülnék, ha helyreigazítanátok.
Szerintem ez a nem tisztázott viszony a két tábor között többet árt, mint bármi más.
Nem érzem,hogy a fidesz nyíltan merné vállalni, hogy a jobbiknak, miépnek, MT-nek, Kossuth térieknek ugyanúgy helye van a nap alatt, mint a Munkáspártnak.
Ugyanakkor csodálkozom, hogy MT a térre hívja Orbánt, hogy álljon az élükre. Miért? Ők maguk sem merik felvállalni saját magukat? (Csurka is így tett.)
Köszönöm, hogy "meghallgattok".
Előzmény: 929

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola