Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
Macisajt
  Válasz | 2006. november 07. 07:13 | Sorszám: 1129
Forradalom helyett szépségversenyen volt Torockai László november 4-én.

Index - 2006 november 7.

Webszerkesztési és némi fordítói feladatot lát el a Miss Carpatia szépségverseny szervezésében a tévéostrom egyik főszereplőjeként elhíresült Toroczkai László, aki november 4-én nem az események középpontjában volt, hanem Zuglóban nézte a bikinis lányokat és egy 56-os képkiállítást az Erzsébetligeti Színházban.

A Velvet tudósítói ott voltak a szombati eseményen, ahol némi segítséggel kiszúrták a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom (HVIM) vezetőjét, aki korábban - amikor még nem lehetett tudni, békésen zárul-e a megemlékezéssorozat - azt nyilatkozta, november 4-én Szegeden lesz.

"Délután leróttam tisztelemet a 301-es parcellánál, ezzel megtettem a kötelességemet" - nyilatkozta aznapi, privát 56-os programjáról a Kossuth téri tömeget a Szabadság térre vezető egykori szónok, aki vállalja, hogy részt vett az akkori eseményekben, de nem ő irányította őket.

"Akármit csinálok, mocskos provokátor vagyok." Toroczkai úgy látja, rászállt a média, amiért légből kapott dolgokat állítanak róla, és több összeesküvés-elmélet is provokátorként vagy a nemzetbiztonság embereként szerepelteti. Ezért már azon se lepődött meg, hogy egyes fórumokban legyávázták viselkedése miatt.

Toroczkai szavaiból kiderült, kiszállt az eseményekből, és így tett a HVIM is, ami tagságának csak egyötöde vett részt a november 4-ei, rendőri intézkedéstől mentes, békés szabad városi vonulásban, amit a Budaházy Baráti Kör indított útjára a Szabadság térről. Toroczkai egy időre kiszállt a forradalomból, mint mondta, Gyurcsányon látszik, hogy nem fog lemondani, annak meg nincs értelme, hogy patakvér folyjon az utcákon.

Bácskai Melitta, a nyertes

A Miss Carpatia azonban - mint mondta - Toroczkai privát szférájába tartozik, civilben webszerkesztéssel és fordítással üti el az időt. Ő a tulajdonosa továbbá a szépségverseny honlapjának is, de a rendezvényen csak megjelent, a lányokat például szegedi kajakosok vezették a színpadra. Az 56-os képkiállítás a szépségversenytől függetlenül kapott helyet a színházban.

Mindenesetre a szépségverseny hagyományőrző szellemiségével egyetért, és nem szeretné, ha országosan ismertté vált hírneve beárnyékolná a szervezőkét. Az, egy szegedi csapat által első alkalommal összegründolt szépségversenyen Kárpát-medencei nemzetiségek lányai méretették meg magukat, végül egy magyar lány, Bácskai Melitta nyert.
--


No vazze..

" Toroczkai egy időre kiszállt a forradalomból, mint mondta, Gyurcsányon látszik, hogy nem fog lemondani, "

Forradalom felfüggesztve,mert Gyurcsányon látszik, vissza hát inkább a pinához...
Mondjuk, eleve is inkább ott kellett volna maradni...


"a Kossuth téri tömeget a Szabadság térre vezető egykori szónok, aki vállalja, hogy részt vett az akkori eseményekben, de nem ő irányította őket.
""Akármit csinálok, mocskos provokátor vagyok.""


Freud tata tapsolilyen elszólásokon...többszörösen is.
Ugyanis tényleg nem ő irányitotta az eseményeket , hanem szilvásigyucsányouibene.. és tényleg bármit csinál...
Bár az máig sem derült ki, ki is volt az a " In-Kal által túszul ejtett forradalmár", akire hivatkozva torockai az MTV elé vezényelte az ostromlókat...

Nahát.

Előzmény: 1128

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola