Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
Macisajt
  Válasz | 2006. november 16. 07:50 | Sorszám: 1149
Molnár Tamásnak, a Jobbik tagjának nyílt levele
2006-11-16. 07:06:12

– Vállalom a megtisztelő felkérést –

Kedves Jobbikos Barátaim!
Egész nap a kormányellenes tüntetések, a félpályás útlezárások és a közelgő alkotmányozó nemzetgyűlés előkészítésével voltam elfoglalva. Este az internetes hírportálokon keresztül értesültem először arról a furcsa kommunikációs háború kirobbanásáról, amelyet az én elnöki jelölésemet kívánó és támogató Jobbik-tagok nyílt levele idézett elő. Miután én még hivatalos meghívót sem kaptam a november 25-i tisztújító kongresszusra, azonnal felhívtam a támogató levél egyik értelmi szerzőjét.

Megköszöntem a bizalmat és megkértem, hogy az aláírók erről a szándékukról először értesítsék a Jobbik pártigazgatóját és „hivatalosan” engem is, hiszen csak a korrekt politikai út betartását követően tudok érdemben nyilatkozni a hozzám intézett megtisztelő felkérésről. Szentendrei szervezetünk vezetője közölte, hogy már régebben elküldte a levelet a pártközpontba, ahonnan azonban sem ő, sem én nem kaptunk azóta sem választ. (Az ominózus levél a Jobbik honlapján később sem jelent meg, ellenben felkerült a Vona Gábor elnökjelölt urat támogató elnökségi állásfoglalás.) A két támogatói levél aztán egymást követve felbukkant az interneten, akaratlanul is azt a látszatot keltve, mintha az elnökség megszerzéséért valamiféle belső hatalmi harc kezdődött volna kettőnk között pártunkban. Ezt jómagam határozottan visszautasítom, hiszen minden demokratikus szervezetben támogatni kell, és nem eltitkolni a hiteles politikai alternatívákat. Én kifejezetten megörültem, hogy a tagság akaratából működik még az egymást segítő, egymást támogató egészséges és nemes szellemi vetélkedés a Jobbikban.

-----


"Egész nap a kormányellenes tüntetések, a félpályás útlezárások és a közelgő alkotmányozó nemzetgyűlés előkészítésével voltam elfoglalva."


Dübörgünk

U.I. A szokásos fiala/bácsfi diana forgatókönyv megismétlödött, ezúttal a polgártomcat nevü "forradalmárral"...

Előzmény: 1147

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola