Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Mûhely   » Válasz Orbán Viktornak (2. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Válasz Orbán Viktornak
keresztkem
  Válasz | 2018. március 17. 08:21 | Sorszám: 62
Miniszterelnök úr--Dr.Orbán Viktor--nagy-nagy sikerét hozta az idei, március 15-i ünnepnap. Már maga a Békemenet is egyfajta mellette való kiállásnak az egyértelmű jele, melynek során, korábban nem látott mennyiségű embertömeg vonult a budapesti utcákra--MELLETTE! És hát maga az ünnepi beszéd is értékes és maradandó élményt adó volt a Kosszuth-tér-i díszünnepség-en. Ez a két attribútum egyértelmű KIÁLLÁST JELENT a jelenlegi kormány, és személy szerint Dr.Orbán mellett. Sőt! Különösen mellette.Az aggódó kérdésem csak az: valyon mennyire és milyen mértékben érvényes és HATÓ körülmény EZ a három hét múlva, ápr.8-án megtörténő VÁLASZTÁS kimenetelét illetően. Kicsit tartok ugyanis attól, hogy szerte az országban nagyon sok az áskálódó, férhetetlen és rosszindulatú ember--Dr.O. irányába. Elég baj az a KULTÚRMAGYARORSZÁG s a KULTÚRMAGYARSÁG számára! Olyan emberek rosszindulata ez, akik mitsem törődnek a MAGYARSÁG IGAZI ÉRTÉKEIVEL és ÉRDEKEIVEL, s csak csökönyös szamárként mennek a saját hülyeségeik által vezettetve.
keresztkem
  Válasz | 2018. március 04. 15:44 | Sorszám: 61
"..holott nyilvánvalóan nincs igazad. Hányadék. :-("
ÖLÉGGÉ KI TECCETT MÁN' HÁNYNI MAGÁT MIATTAM JANUÁR ÓTA--TÉNSASSZONY? (MEGFEXI A 'ZEMBER GYOMRÁNAK DÓGÁT A SOK DÜHÖNGÉS--TUDOM...)
keresztkem
  Válasz | 2018. január 08. 11:44 | Sorszám: 60
Rendben.
panda
  Válasz | 2018. január 08. 07:07 | Sorszám: 59
Ugyanmár! Te SENKIVEL nem "vitatkozol", mert fogalmad sincs a szó értelméről... És más szavakkal is hadilábon állsz. Összefüggésekről nem is beszélve..
panda
  Válasz | 2018. január 08. 07:04 | Sorszám: 58
Az a te éned, amit már legalább hat éve is produkáltál itt... képtelen vagy bármit elfogadni, amiről szimplán kideríthető, hogy nem úgy van, ahogy te véled ... És, rögtön elkezdesz hepciáskodni, holott nyilvánvalóan nincs igazad. Hányadék. :-(
keresztkem
  Válasz | 2018. január 08. 07:01 | Sorszám: 57
RENDBEN. ÖNNEL NEM VITATKOZOM. TESSÉK GONDOLNI AZT, AMIT JÓLESIK!
panda
  Válasz | 2018. január 08. 06:59 | Sorszám: 56
Ha nem vetted volna észre, csak olvasgassd pölö a frissebb hozzászólásaidat!
Hazudozó!
Te nem tudod mi az a kerszténység, az biztos. Vagy, eseteleg, szándékosan nem élsz itt aszerint ...
keresztkem
  Válasz | 2018. január 08. 06:55 | Sorszám: 55
HA NEM VETTE VOLNA ÉSZRE, ÉN MÁR LEGALÁBB 2 ÉVE NEM "TRÁGÁRKODOM".
Persze aki nem tudja mi a kereszténység, ez attól természetes--jut eszembe.
panda
  Válasz | 2018. január 08. 00:37 | Sorszám: 54
Na igen, neked még a qurvaanyázás is nagyszerű. Keresztényi. :-)
keresztkem
  Válasz | 2018. január 08. 00:09 | Sorszám: 53
NAGYSZERŰ!
panda
  Válasz | 2018. január 07. 23:41 | Sorszám: 52
SOHASEM (! ) vetted még figyelembe, te szerencsétlen. Mindig csak mellébeszéltél... Vagy, qurvanyáztál... Ennyi tellik csak tőled

(Ordibálsz. Na, arról aztán végképp' nem tehetek )

keresztkem
  Válasz | 2018. január 07. 23:18 | Sorszám: 51
Egy biztos.
LEGUTOLJÁRA(!!!) VESZEM FIGYELEMBE AZT, AMIT ÖN MOND. BÁRMIRŐL. ERRŐL A TÉMÁRÓL IS.
SŐT! 180 FOKKAL AZ ELLENKEZŐJÉT(!!) GONDOLOM MINDENBEN HELYESNEK SZEMBEN AZ ÖN "TANÁCSÁVAL" VAGY VÉLEKEDÉSEIVEL.BI-AN-KO! MINDEN LÁTATLAN DOLOGBAN IS. EBBEN MEGNYUGODHAT. VAGY AKÁR MÁSZHAT IS A FALRA...HA JÓLESIK.


P.s.: Ki a túró az a "Nagy Sanyi"? A macedon hadvezér? Vagy egy korábbi főnököm? Vagy a KISZ KB első titkára?

EGYÉBKÉNT ÖNNEK AZ AGYÁRA MENT EZ AZ ORDIBÁLÁS, DE MÁR NEM TÖRŐDÖM VELE RÉGEN.

panda
  Válasz | 2018. január 07. 23:05 | Sorszám: 50
Az, hogy mennyi vagy, az teljesen független attól, hogy te mit gondolsz magadról... Gondolhatod magadat akár Nagy Sanyinak is, nem számít.
Sőt, ordibálhatod is, akkor sem....
cibulka
  Válasz | 2018. január 07. 11:08 | Sorszám: 49
Meglátjuk!
keresztkem
  Válasz | 2018. január 06. 09:03 | Sorszám: 48
SOHA NEM GONDOLTAM SOKAT--ÖNMAGAMRÓL.BÁR ÚGYSEM HISZI EL, DE NEM BAJ...
panda
  Válasz | 2018. január 06. 00:21 | Sorszám: 47
Na ja, nem érted. Vagy, csak úgy csinálsz...
Ennyi vagy. Nem sok.
keresztkem
  Válasz | 2018. január 06. 00:08 | Sorszám: 46
AHA! IZÉ ECET BABKARÓ.
keresztkem
panda
  Válasz | 2018. január 06. 00:00 | Sorszám: 45
"LÁTSZÓLAGOS KOLDULÁS"

Jaja. Pont olyan mint a "LÁTSZÓLAGOS KERESZTÉNYSÉG".
Keresztkem-féle hamisság.

keresztkem
  Válasz | 2018. január 05. 18:15 | Sorszám: 44
Ebben alighanem tévedni tetszik.
Mert ez a "LÁTSZÓLAGOS KOLDULÁS"---minden látszat ellenére--nem(!!!) a pénz kunyerálásról szól, hanem az ERŐFELMÉRÉSRŐL! Tehát arról, hogy HÁNYAN IS ÁLLUNK "Up TO DATE" azonnal készen a Fidesz-KDNP tényleges és effektiv támogatására. És van még egy NAGY ELŐNYE, aminek itteni taglalása MOST(!) nem lenne sem taktikus sem publikus, de azt majd nyáron--ha élek addig--leírom.
cibulka
  Válasz | 2018. január 05. 13:14 | Sorszám: 43
Hát ez a koldulás nagyon rossz dolog volt!!
Maga csak a levél kiküldése is sok millióba került.Az biztos!
Majd ha számolni kell a szavazatainkat meglátjuk mit ért.
keresztkem
  Válasz | 2018. január 04. 15:13 | Sorszám: 42
Dr.Orbán Viktor-nak és hiveinek--aki jómagam is vagyok-- nemtelen támadásaiban nem is az--vagy nem csak az--a leg-aljasabb, hogy seggnyalónak, "fidesznyiknek", "zsideszbarátnak" és hasonlóknak aposztrofálják azokat a szimpla és szolid állampolgárokat, akik pedig csak EGYSZERŰEN, CSENDESEN ÉS ŐSZINTÉN EGYETÉRTENI MERÉSZELNEK(!?) azzal, amit Dr.Orbán Miniszterelnökünk csinál vagy mond. Minden hátsógondolat, mellékszándék és egyebek nélkül. Mert így gondolom, "IGY"(!) látom helyesnek legjobb és őszinte megfontolásaim és meggyőződésem szerint és alapján. ÉS AKKOR ETTŐL(!!!) ÉN MÁR SEGGNYALÓ, BÉRTOLLNOK, HASZONÉLVEZŐ, "BEÉPITETT AGYHALOTT" VAGYOK, VAGY LENNÉK. HÁÁT! Elmennek ezek a jó K. édesanyjuk hóttkóros p...ájába!
keresztkem
  Válasz | 2017. december 21. 17:06 | Sorszám: 41
El kéne küldeni Orbán Viktornak esztet a gurgulázó Ádventi Koszorút.
panda
  Válasz | 2017. december 14. 11:58 | Sorszám: 40
keresztkem
  Válasz | 2017. december 14. 10:27 | Sorszám: 39
A 3.)-ba foglaltak az ú.n. INTELLEKTUÁLIS KULTÚRSÉRTÉS posztmodern árgumentumai--Esterházy Péter után szabadon.
keresztkem
  Válasz | 2017. december 14. 10:12 | Sorszám: 38
1.) Nem vagyok az ön "keresztapja".
2.) Nem vagyok--és nem is voltam-- sem csillagászati szakértő sem asztrofizikus--úgyhogy ha valamilyen TÉVESNEK is bizonyuló megállapitást, de inkább VÉLEKEDÉST tettem valamikor a múltban: NEKEM SZABAD, NEKEM LEHET.
Úgyhogy jobb ha békén hagy ilyen marhaságokkal, rágódjanak ezen önök, hivatásos elmebetegek! De!
3.) MDCVIII. posztulátum: amit ha nagyon akarja elárulok-fölfedek önnek. Az egymás körül keringő csillagokat én fingom a maga pofájába. Amikor ilyen hülyeségek jutnak az eszébe azok az én kifingott csillagaim--az agyában és a szájában.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola