Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Mûhely   » Válasz Orbán Viktornak (3. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Válasz Orbán Viktornak
panda
  Válasz | 2017. december 14. 08:33 | Sorszám: 37
na, keresztapa, mesélj csak, hogy is van azzal az egymás körül keringő csillagokkal?? ....
keresztkem
  Válasz | 2017. december 14. 07:09 | Sorszám: 36
"..szegény, szerencsétlen, idióta keresztkem .."--ÁLLAPTJA MEG RENDITHETETLEN IGAZSÁGISMERETÉNEK BIZTOS TUDATÁBAN "PANDA" A NAGY GONDOLKODÓ.
ÁMDE.
Sem azt nem mondja meg:1.) ugyan MIÉRT(?) lennék "szegény"?
2.) Miért lennék szerencsétlen?
3.) És hogy MIÉRT(?) lennék--úgymond--"idióta"?
Ez utóbbiról annyi sejthető: mert ő 'annak tart--ugye.
Hát tájékoztatom a tisztelt Levelezőtársat, hogy:
a.) sem "szegény" nem vagyok;
b.) sem "szerencsétlen" nem vagyok. És:
c.) "idióta" kb. annyira vagyok mint amennyire "idióta" ő "panda"!
MIHEZTARTÁS VÉGETT ÉS SZIVES FELVILÁGOSITÁSKÉPPEN--ORIENTÁCIÓS CÉLZATTAL.
( MOST MÁÁ' LEHET TOVÁBB SÉRTEGETNI ÉS SZMÁJLIZNI--HA JÓLESIK)
keresztkem
  Válasz | 2017. december 14. 05:46 | Sorszám: 35
EZ MÁR ISMERŐS! TÚLONTÚL IS!
keresztkem
  Válasz | 2017. december 14. 05:46 | Sorszám: 34
EZ MÁR ISMERŐS! TÚLONTÚL IS!
panda
  Válasz | 2017. december 13. 15:35 | Sorszám: 33

http://hu.wikipedia.org/wiki/Kepler-16b
panda
  Válasz | 2017. december 13. 15:31 | Sorszám: 32
szegény, szerencsétlen, idióta keresztkem ....
keresztkem
  Válasz | 2017. december 12. 17:37 | Sorszám: 31
Tegnap annyi agressziv hóttmarhaságot gajdoltak összevissza a végsőkig meghülyült és összezagyválódott szerencsétlen ellenzékiek miniszterelnökünknek Dr.Orbán Viktornak, hogy Ő csak egy választ tudott adni ezeknek a szánandó CIMERES HATÖKRÖKNEK--Vona Gábortól Demeter Mártáig: "BOLDOG KARÁCSONYT KIVÁNOK ÖNÖKNEK T. KÉPVISELŐTÁRSAIM!". EZ MINDEN!!! Bravó!
keresztkem
  Válasz | 2017. december 02. 06:16 | Sorszám: 30
Úgy tűnik, hogy a T."panda" levelezőtárs számára ez a "ki gondolkodik és ki nem" téma csak addig érdekes, amig ő el nem mondja a "magáét"--jelesül amig és amit ő "ezzel a dologgal" kapcsolatban igaznak és "érdekesnek" vélelmez. Ha másnak--ugyanolyan EMBERNEK, mint ő--szintén van VÉLEMÉNYE és MEGGYŐZŐDÉSE erről, akkor jön a hallgatás-elhallgazás és a néma csönd. Jobb esetben 3-4 db. SZMÁJLI--és...és semmi egyéb. A süket és "jelentőségteljes" SEMMITMONDÁS, majd kis idővel később újfent a SÉRTEGETÉS! No az, a SÉRTEGETÉS-- nem nagyon durván, de azért megalázóan és kiadósan--az "panda" levelezőtársnak nagyon megy...Hogy a "másik ember"-- ÉS MINDÉG CSAK A MÁSIK(!!!)-- az ilyen, meg olyan meg amolyan--agyatlan, gondolkodásra, utánanézésre, "számitógépes keresésre", önmegnyilatkozásra, önellentmondásainak "fölfedésére" képtelen, mert ugye nem tud gondolkozni....A MÁSIK! MINDÉG A MÁSIK! PERSZE Ő--"panda"-- MINDÉG TUD! A MÁSIK EMBER! No az nem tud, mert a "másik" az mindég gondolkodásléptelen, szellemi agyhalott, szklerotikus beteg kóreset......etc...etc..EZ MÁR ISMERŐS! TÚLONTÚL IS!
keresztkem
  Válasz | 2017. november 30. 15:13 | Sorszám: 29
"..miért nem gondolkodsz egy kicsit?"
Aki sérteget és gyűlölködik--ön(!!!)--"AZ" NEM GONDOLKOZIK éppen, mert ő sérteget és gyűlölködik. A sértegető SÉRTEGET, s "nem jut hozzá a gondolkozás kegyelmi állapotához". Úgy, hogy kettőnk közül éppen ön az, aki NEM TUD GONDOLKOZNI, mert sértegetni és bántani azt persze remekül tud--akárki megláthassa....
keresztkem
  Válasz | 2017. november 30. 07:12 | Sorszám: 28
"...miért nem gondolkodsz egy kicsit? legalább, néha .."
Talán Ön gondolkozhatna inkább! Mert amit művel, az NEM GONDOLKODÁS(!), HANEM SÉRTEGETÉS ÉS TÖMÉNY BÁNTÁS! Mint itt ez a fönti is: "szerencsétlen". Mert kezdjük azzal, hogy:
1.) NEM VAGYOK " SZERENCSÉTLEN"--ISTENNEK HÁLA.
2.) AZT, HOGY FO-GAL-MI-LAG MIT JELENT "AZ", HOGY GONDOLKOZNI(!?), ÖN NEM HATÁROZHATJA MEG NEKEM, IRHATJA ELŐ NEKEM!!!
3.) NEM CSAK "AZ" "A" "GONDOLKOZÁS", AMIT ÖN ANNAK GONDOL VAGY VÉLELMEZ..EZT JÓ, HA SZEM ELŐTT TETSZIK TARTANI!
4.) ELSŐKÉNT A TEGEZŐ STILUSA TESZI TÖBB, MINT BIZTOSSÁ)!!!) SZÁMOMRA AZT, HOGYHA NETÁN VALAHA IS "ÚGY" "GONDOLKOZNÉK"--VÉLETLENŰL--MINT ÖN, AZZAL AZONNAL FÖL KELL(lene) HAGYNOM (egy fél másodperc alatt), AZ DURVA, KÖZÖNSÉGES ÉS HELYTELEN.
5.) És ne tessék "NET"-es "fórumózós" konvenciókra hivatkozni, mert ÉN AZOKON KIVÜL ÉS FELÜL ÁLLOK!!! Hálaistennek....
6.) És ezt az is BI-ZO-NYIT-ja(!!!!) hogy én MÉG most SEM(!) sértegetem önt, ámde ön most IS(!) sérteget ENGEM! EN-GEM!!!
7.) Úgyhogy ITT ha valaki téved, akkor az inkább ön...maradhatunk ennyiben.
panda
  Válasz | 2017. november 29. 23:17 | Sorszám: 27
tévedésben vagy, te szerencsétlen!...
miért nem gondolkodsz egy kicsit? legalább, néha ..
keresztkem
  Válasz | 2017. november 29. 14:20 | Sorszám: 26
Igen. Egyedül vagyok, csak néha "panda" "néz be" ide. DE Ő IS FŐLEG CSAK AZÉRT, HOGY BÁNTSON--mert valamiért (miért?) gyűlöl engem, holott én nem gyűlölöm őt.. Úgyhogy nekem jobb is ha tökegyedül "harcolok".
Egyébként is számomra itt az IMA a legfontosabb....
hubrentus
  Válasz | 2017. november 29. 08:20 | Sorszám: 25
Egy szál magadban harcolsz. Dicséretes. Valamikor valahogy jobb volt ez a fórum, többen voltunk.
keresztkem
  Válasz | 2017. november 27. 19:07 | Sorszám: 24
Hadházy Ákos LMP-s főguru szerint--úgymond--"KAMU" az, hogy 1.75 milliónyi magyar küldte vissza a MEMZETI KONZULTÁCIÓS kérdőleveleket. Hát ha Hadházy mondhatja azt hogy KAMU, akkot én is mondhatom azt: KAMU A HADHÁZY KAMUJA: KAMU AZ, HOGY KAMU!!!
keresztkem
  Válasz | 2017. november 20. 13:17 | Sorszám: 23
A 2018. tavaszi parlamenti választásra a ballberális ellenzéknek ma az az EGYETLEN és szinte KIZÁRÓLAGOS programpontja van, hogyasszonygya: " A 'Zorbánnak mennie kell!", és ami tartalmilag ezzel egyenértékű, csak éppen durvább: "Orbán takarodj!" Mindezt azzal vélik alátámasztottnak, hogy ma Magyarországon úgymond: "kormányváltó és miniszterelnökváltó közkívánat van." Tényleg? Meghogy a választójoggal rendelkező "lakosság" vagy "népesség" körében állitólag számbéli többségben vannak vagy lennének azok a választópolgárok, akik --úgymond--"változást akarnak". Igenám, csakhogy: KILÓG A LÓLÁB! Mert mindezt semmilyen BIZONYITÉK vagy komoly és egzaktnak minősíthető vizsgálat vagy társadalmi mérés NEM TÁMASZTJA ALÁ! Ők, a nagyokos ballibák azt látszanak hinni, hogyha sokat mondogatják-mantrázzák ezt az általuk valószinűleg VALÓBAN hőn áhitott állapotot és helyzetet, no' akkó' abból majd valamiképpen valóság lesz! Hát ki köll ábránditanunk üket meg a vélt választóikat is: NEM LESZ! Ez, hogy "többen lennének a változást akarók" etc...etc..ez egyszerűen egy VASOS ÉS DURVA BLÖFF! Egy vágyálom egy általuk sóvárgott helyzett PSZCHOPATIKUS TÉVKÉPZETE, melynek semmi valóságalapja NINCS!!!
De még ha csoda történne is az ő javukra és valamiképp megnyernék ők a választást jövő tavasszal......Akkor is. Hogyan képzelhető lenne el egy olyan mai baloldali liberális kormányzás, melyben a résztvezők egy dologban, egyetlenegy dologban értenek pusztán egyet, abban tudniillik, hogy "Orbánnak mennie kell!" És azután? Azután mi van és mi lesz? Ők hogyan irányitanának egy ORSZÁGOT akkor, amikor még arra SEM(!) képesek, hogy egy asztalhoz leülvén elviseljék egymás szagát? Amikor jönnek, sőt, ZUHOGNAK ránk a társadalmi és politikai problémák és nehézségek! Azokat ki és hogyan fogja megoldani, de akárcsak legalább mérsékelni? ŐK? Na ne izéjjünk máán! Ne b...sszunk szekéren! Ez még viccnek is rossz!
keresztkem
  Válasz | 2017. október 21. 10:37 | Sorszám: 22
Brüsszel-ben volt a hátvégén miniszterelnökünk. Nem túl jókat mondott, de így sem értem.Hogy "bizottság" meg "parlament" megez megaz. Szakértőjavaslat...minek? Megszavazták. Kik? Hogy? Miért? Ha ellenezzük. Jönnek a fekák! Legyünnek a fatetejérül oszt usgyi(!) ajrópába....Ottan nem kő dógozni, oszt' van minden. Jó ez így nekünk. Kurz mé' nem nyissa ki a szájacskáját ha mán ottan van ő is--igaz mostmégcsak mint osztrák "külügyér"?
keresztkem
  Válasz | 2017. október 18. 14:47 | Sorszám: 21
".És akkor egyszer csak látom, hogy Ujhelyi István aláírásokat gyűjt, hogy vezessük be az eurót, miközben az összes tanácsadó, Andor László is meg én is, elmondtuk, hogy nem látjuk ezt helyesnek. Program hiányában ez megy. Ellentmondásos, összefüggéstelen volt az egész. Volt egy fészbukos kampány, hogy „majd akkor kezdődik a meccs, ha mi kifutunk a pályára”. Nem hiszem el, mondom. Ebben az országban folyamatosan meccs van, Orbánék ott fociznak a pályán, Botkáék meg melegítenek a szélén, bukott játékosokkal, stratégia nélkül, és azt hiszik, hogy ők mondják meg, mikor kezdődik a meccs. Botka László jót akart, de úgy kapott zakót, hogy valójában be sem szállt a meccsbe.

Botka a saját elbeszélése szerint abba bukott bele, hogy valakik megfúrták.

Biztos, de akkor miért nem tette ki ezeket az embereket? Miért tagok még? És miért ugyanazok a lejáratódott arcok képviselik a pártot?"
Mondja a 24.hu-n Pogátsa Zoltán, néhai Botka László szaktanácsadó FŐ-FASZIMGER. És néha még egészen értelmes dolgokatis FAKIT ez az ÜRGE. Mondanám Miniszterelnök Úrnak: ODA 'KÉK FIGYELNI OLYKOR ERRE A POGÁCSÁRA.... Nehogy a torkunkon akadjon, mert nem elmebajos a tag. Sok társával ellentétben. De az LMP-t alighanem túlértékeli--remélhetőleg(!)-- manapság egy picit...azt hiszem.

keresztkem
  Válasz | 2017. október 09. 16:24 | Sorszám: 20
Dr. Orbán Viktort ma már IRRACIONÁLIS MÉRTÉKBEN gyűlölik az Őt gyűlölők. Mert ELKÉPESZTŐ tartalmi fordulatot vett az az ú.n "őcsényi eset" , amiről a mai gyűlöletbajnokok szónokolnak és prédikálnak--mitsem törődve azzal, hogy a MIniszterelnök Úr effektive mit is mondott az eset kapcsán. Lényeg: NEM AZT OSTOROZZÁK, amit mondott, hanem azt, amit ők a liberálgennyes gyűlölködők beleértenek de inkább belemagyaráznak--s ami persze nincs "benne"! Mert mit is mondott Dr.O.V. az ominózus eset kapcsán? Ezt: "MEGÉRTEM AZ ŐCSÉNYIEKET, HOGY BIZALMATLANOK. HISZEN OLYANNYIRA SOKAT HAZUDTAK ÉS HAZUDOZNAK NEKIK AZ Ú.N. "LIBERÁLIS EMBERI JOGVÉDŐK". ŐK ÚGY VALÓSZINŰSITIK: MOST MAJD JÖNNEK A GYEREKEK, AZUTÁN A CSALÁDEGYESITŐK RÉVÉN A HOZZÁTARTOZÓK, MAJD AZUTÁN A TÖBBI, A NEM KIVÁNT TÖMEG--AMIBŐL ŐK AZ ŐCSÉNYIEK, KÖSZÖNIK DE NEM KÉRNEK. AZ ŐCSÉNYIEK MÁR NEM HISZNEK A "JOGVÉDŐ" Ú.N. CIVIL SZERVEZETEKNEK, MÁR ANNYIT HAZUDTAK HAZUDOZTAK NEKIK, s a fejük fölött, ETC...ETC.." No EZ A LÉNYEG, s nem az, amit a liberálmédia szajkózik és mantráz: hogy tudniillik, nem engedik a legálissá MÁR BEFOGADOTT menekülteket szabadon azt tenniök, amit egyébként normálkörülmények között valóban engedni köllene hogy tegyenek. De Dr.O. NEM AZT(!) mondja, amit a szájába adnak, hanem azt, hogy "megérti az öcsényieket" etc...etc... Innentől kezdve megy az ostoba és hülye liberálgennyes mákdarálás és szóf..sás...
Ők győlölni AKARNAK, hát gyűlölnek és GYŰLÖLETET SZITANAK. Nem utolsósorban azért, MERT NAGYON ROSSZUL ÁLL A SZÉNÁJUK. És....nekik most már semmilyen tisztességtelenség sem drága, minden aljasságuk "megengedett" ...szerintük. Szerencsére az emberek--az öcsényiek is--nem hülyék, s átlátnak a szitán.
keresztkem
  Válasz | 2017. szeptember 26. 11:40 | Sorszám: 19
Angela Merkel és a CDU-CSU nyert vasárnap a német választáson--ha nem is 'nagyon.De! Kiváncsiak lehetünk, hogy így, viszonylag gyengén egyáltalán megkísérli-e nem utolsósorban Macron "bizgatásának hatására" keresztülverni az Európai Egyesült Államok nevű GENNY-ÁLLAM létrehozását. De legalábbis annak kisérletét...Vajon mit szól ehhez, teszem azt a Német Szabaddemokrata Párt, amelyik a német nemzeti tőkésvilág patrónusaként kerül majd bele a mostani Merkel féle koalicióba. Különösen úgy, hogy a "zöldek" meg a pálmafa tetejin szeretnének ugrálni majomként--leépitve minden erőművet és ipari beruházást...faszául.
keresztkem
  Válasz | 2017. szeptember 22. 11:27 | Sorszám: 18
Valóban NEM HÜLYESÉG ez az újabb NEMZETI KONZULTÁCIÓ azzal kapcsolatban--úgymond--hogy: "akarja-é Ön azt, hogy Magyarország a BETELEPÜLŐK által "működtetett" ország legyen--mint amilyen mondjuk Belgium vagy Hollandia?" A "f..om" akarja--mondom én-- kb. annyira "akarom", mint amennyire azt "akarom", hogy legyen EGY PÚP A HÁTAM KÖZEPIN.
Node a ballibgenyó ellenzék már most előjött a "fúróval" atekintetben, hogy ez most nem más, mint "választási propaganda". Ami annyiban igaz is, hogy összefügg a dolog valóban a választással--teszem hozzá: '"HÁLISTEN"--hogy teszteli-leteszteli a támogatottsági helyzetünket így 6-7 hónappal a jövő évi választások előtt. Ennyiben tehát ballibgennyesék "fején tanálták a kampósszöget"--legyenek vele boldogok.
keresztkem
  Válasz | 2017. szeptember 19. 11:28 | Sorszám: 17
Sokszor van úgy "az ember" a politikában, hogy azt hiszi, oéyan érv vagy olyan döntő érv van a birtokában, szinte "itt pörög a nyelve hegyén", hogy "az"(!) SZINTE MINDENT ELDÖNT- HETNE(!) mégsem alakul úgy, mert másoknak, főleg a "nagyoknak" a döntéshozó helyzetben lévőknek vagy esze ágába' se jut, vagy ha eszükbe is jut, nem érvelnek "azzal" vagy éppenhogycsak érvelnek "úgy", vagy rosszul érvelnek--elhagyva-nem kigangsúlyozva a LÉNYEGET. AZ ÉN LÉNYEGEMET!--nyilván.Bezzeg ha én megmondhatnám, ha engem meghallgatnának, ha ott lehetnék a tűz közelibe" etc...etc...bezzeg akkor.......akkor mennyire "más" lenne. Lehengerelném LENYŰGÖZŐ IGAZSÁGOMMAL a Luxembourgi meg a Strassbourg-i Emberjogi bíróságokat az ENSZ közgyűlését, a Római Pápát, a Dala Lámát stb...stb...Angela Merkel asszonyt. Háát! Valahogy így.
Mert itt van pl. ez a menekültügy! MIÉRT NEM ÉRVEL SENKI SEM AZZAL, HOGY EZEK AZ Ú.N. "MENEKÜLTEK" NEM AKARNAK(!!!!!) MAGYARORSZÁGRA JÖNNI. HA MEGEFESZÜLÜNK MI MAGYAROK--AKÁRMELYIKŐNK, PÁRTÁLLÁSTÓL TÖK' FÜGGETLENŰL--VAGY MEGFESZÜL ANGELA MERKEL VAGY JEAN-CLOUDE JUNCKER VAGY GUY VERHOFSTADT VAGY PITYIPALKÓ...AKKÓ' SE GYÜNNÉNEK IDE. SZARNAK IDE GYÜNNI AKÁR IDE "OSZTJÁK BE" ŐKET AKÁR NEM!!!Úgy félnek ezek tőlünk, mint ördög a szenteltvíztől Akkor meg mire megy a NAGY SZÖVEGELÉS?!
keresztkem
  Válasz | 2017. szeptember 07. 14:56 | Sorszám: 16
Nem hiszek a JOGBAN meg a BIRÓSÁGOKBAN. A tegnapi "kvótaügyi itélethirdetés" óta még kevésbé--pedig az már nagy kunszt.
Viszont. Találkozom nagynéha bölcs bírókkal, ügyvédekkel, jogászkkal is--mondom nagynéha nagyon ritkán.
Az ő "igazságuk" valahogyan így szól: "CSAK PERESKEDNI NE KEZDJEN SOHA AZ EMBER, CSAK BIRÓSÁGOKRA SOHA NE JÁRJON! MERT CSAK A NAGYON BUTA EMBEREK, NOMEG A NAGYON BEGŐZÖLTEK HISZIK AZT: A BIRÓSÁG--ÚGYMOND--IGAZSÁGOT SZOLGÁLTAT...MÁRMINT NEKIK, A BUTÁKNAK." MERT! A BIRÓSÁG NEM(!!!) SZOLGÁLTAT IGAZSÁGOT, ELLENBEN ÉRVÉNYRE JUTTATJA AZ ERŐSEBB KUTYA B..SZIK "ELVET"" Aki okos tudja ezt, aki buta nem.Ilyen a Világ.
keresztkem
  Válasz | 2017. szeptember 04. 09:11 | Sorszám: 15
Az őszi politikai NAGYSZEZON előtt--immár hagyományosan--megtörtént az elmúlt hétvégén a Somogy megyei Kötcsén a szokásos KDNP-Fidesz "ÉVADNYITÓ BELÉRTEKEZLET". Amely ugyancsak hagyományosan zártkörű, de olyannyira mégsem az, hogy semmi de semmi ne szivárgott volna ki az ott elhangzottakból. Szóval Orbán Viktor most is jól érzi, hogy azért a jövő tavaszi választások előtt--sajnos--nincs a meccs teljesen lejátszva. Ami kb. annyit tesz, hogy a keresztény-nemzeti jobboldal nem ülhet nyugisan karbatett kézzel várva azt, hogy "berepüljön a szájába a sült galamnb". Annak ellenére sem, hogy a jelenlegi ellenzék nyilvánvalóan kórosan és betegesen megosztott--a nagy nagy hatalomsóvárgása okán. Viszont "kívülről" a Soros féle sok-, és nagypénzes úgynevezett "civilszervezetek" kellően behülyíthetők mindenféle baromsággal: hogy mennyit lopunk, korrumpálunk és hazudunk--amiből persze bizonyitani vagy komolyan per tárgyává tenni semmit sem tudnak.De persze a mezei jónép egy része simán benyalja a rablómeséket--mert nincs Mercedes kocsija és nem hollywood-i luxuspalottában lakik--meg persze takony van a gerince helyén, amit nem tud, de ha tudná akkor sem ismerné el.Ez a mostani "válasz" O.V.-nak: jelesül, hogy jól látja a jelenlegi ügyeket is. Hajrá Magyarország! Hajrá magyarok!
keresztkem
  Válasz | 2016. április 20. 08:38 | Sorszám: 14
Dr.Orbán magyar miniszterelnök 3 napra vendége lett ezen a héten Helmuth Kohl korábbi (nyugat)német szövetségi kancellárnak, aki ebben a hivatalában a leghosszabb ideig töltötte be feladatát--már egyáltalában azóta, amióta a szövetségi kancellári tisztség egyáltalában létezik. És nem mellesleg szólva az EURÓPAI EGYSÉG és a német-magyar barátságnak is nagy-nagy barátja, sőt talán apostola is Kohl úr, aki igaz már 86 éves és nem a legjobb egészségi állapotnak "örvend" már, ami ebben a magas korban azért nem olyannyira ritkaság.
Mindezen körülmények ismeretében mosolygásra sőt nevetésre ingerlő a magyar "orbántakarodjozó" balliberális, nyomtatott és elelktronikus sajtónak az az izzadtságszagú igyekezete, hogy e látogatás jelentőségét és eredményeit minél inkább és mindjobban "lefumigálja", lekicsinyítse, eljelentéktelenítő színben tüntesse föl. "Orbán egy órát kapott Kohl-tól" címmel és ilyenekkel próbálják e zavarkeltést elérni--gyanithatóan nem túl nagy sikerrel. S olyannyitra "hatékonyan" hogy pl. az Origo SIMÁN KITÖRÖLTE kommentemet, melyet a fentiekhez hasonló értelemben beírtam...Szép-szép...VÉLEMÉNY ÉS SAJTÓSZABADSÁG ÓH! És még ők beszélnek erről "ezt" számonkérve. Vicces!
keresztkem
  Válasz | 2016. március 18. 11:17 | Sorszám: 13
Ha igaz ma, 2016.március 18-án jutottunk el oda, hogy a NAGYOKOS Brüsszel eljutott az ÖNKÉNTES ALAPÚ BETELEPITÉS fogalomkörének tudomásulvételéhez.
A legelképesztőbb jelen sorok írója számára az persze, hogy Angela Merkel állandóan "európa megoldásról" értekezik és szónokol, miközben 1 év óta teljesen nyilvánvaló, hogy NEM MŰKÖDIK egyetlen egy közös megoldáselem sem, mely több állam együttműködésén alapulna--s így egy TAPODTAT SEM(!) sikerült előrelépni. Egyesegyedül valami abból működik, amit a V4-es országok és Dr.O.V. kezdeményezett és realizált. A "többi" mind megmaradt a verbális locsogás szintjén.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola