Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » +1 éjjeli menedékhely (3. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: +1 éjjeli menedékhely
kaleb
  Válasz | 2002. december 23. 09:53 | Sorszám: 9
Látod, Sándor György neked csúcs volt. Kérlek, mond el, miért. Számomra egy zavaros figura. Én - bár nem sok közöm van hozzá - szégyenkezem miatta. Annak ellenére, hogy mond igaz dolgokat is.

Pedig büszke is lehetnék rá, egy zsidó, akinek a jobboldalon sikere van. De milyen áron...

medve
  Válasz | 2002. december 23. 09:53 | Sorszám: 8
Kaleb! A Tom Lantos ügy akkor is durva.
medve
  Válasz | 2002. december 23. 09:52 | Sorszám: 7
MarcoP! Egyetértek veled, csak 1 ponttal nem. Bársonyos forradalmat nem lehet akkor csinálni és erőltetni, amikor az országban kisebbségben vagy, mert felmorzsolódsz.
kaleb
  Válasz | 2002. december 23. 09:48 | Sorszám: 6
Lehet, hogy Dávid Ibolya pártja nem hozzád szól. Neked ott van a másik két jobboldali párt, választhatsz közülük.

Nekem - veled ellentétben - tetszett Dávid Ibolya felfogása. Ha te jobboldali vagy, akkor persze kétféleképpen gondolkozhatsz. Vagy azt gondolod, hogy elég a Fidesz és a Miép bázis a győzelemhez, vagy azt, hogy nem elég, akkor pedig balra is kell nyitni, amire egy tisztességes középpárt alkalmasabb. Az MDF elérheti azt is, hogy a leszakadó Fidesz szavazók nem mennek el egészen az SZDSZ-ig vagy MSZP-ig, esetlega centrumpártig, hanem az MDF bázisát növelik.

közelítve Az első koncepcióban is vavan fantázia, most is csak egy hajszálon múlt a sikere és a demográfiai csere is ebben az irányban dolgozik. Ugyanakkor nem szabad elfelejteni, hogy a Fidesz bázis leszűkült a választások óta.

Ez persze politikai kalkuláció. Az én szimpátiámat nem ez vezeti. Egyszerűen becsülöm Dávid Ibolyát és pártjának nem egy képviselőjét és megbízom benne. (Mindezt balról mondom.)

MarcoP
  Válasz | 2002. december 23. 09:45 | Sorszám: 5
Don!
Ha nem tudnád megnézni az ismétlést, Lajos bá mondanivalója:
1, A jelenlegi helyzetben komoly kihívások érik a nemzetet, amikor nagyon fontos az ország érdekeinek képviselete. Ilyen kihívások az amerikai hegemonisztikus törekvések, (Pax Americana), globalizáció, EU-csatlakozás, a nemzeti érzés, nemzeti jelleg elleni támadások.
2, Ebben a helyzetben MEGENGEDHETETLEN, mert katasztrófához vezet, ha olyan kormánya van az országnak, mely nem képviseli az érdekeit.
3, Ezért MINDEN ESZKÖZZEL meg kell dönteni ezt a kormányt, ha másképp nem megy, még a bársonyos forradalom eszközeitől sem szabad visszariadni.
4, Ennek a leváltásnak csak akkor van esélye, ha a jobboldal teljes szövetségben lép fel.

Ez volt mondanivalójának lényege. Azonkivűl kritizálta Ibolykát, amiért Tom Lantossal bájcsevegett, miközben Lantos úr megigérte neki, hogy majd egyengeti Ibolyka Amerikáéban tanuló leányának lehetőséget.

medve
  Válasz | 2002. december 23. 09:40 | Sorszám: 4
Én is igyekszem mindig megnézni. Eddig számomra a legnagyobb csúcs Sándor György előadása volt a múlt héten. Néha nem értek velük egyet, de tisztelem és becsülöm őket én is. A rohadt MTV a legkevésbé nézett sávba tette be őket, vasárnap este az M2-ön akkor, amikor még a kereskedelmieken tartanak a nagy filmek és más nagyon nézett produkciók.
MarcoP
  Válasz | 2002. december 23. 09:34 | Sorszám: 3
Nem most néztem először, csak csodálkozom, hogy sohasem beszélünk róla, pedig megérdemelné.
Mit szóltok egyébként Ibolykához? Megint lejáratta magát szerintem.
Bőszítő volt, ahogy a középen maradásról beszélt, egyenlőségjelet téve a (hozzájuk képest) jobb és baloldal között.
Egyébként ha valaki nem látta volna, most ismétlik 940-kor a kettesen.
Don
  Válasz | 2002. december 23. 01:42 | Sorszám: 2
Francba. Megint kihagytam. Össze tudnád foglalni, hogy mit mondott Lajos bá?
GM
  Válasz | 2002. december 22. 23:51 | Sorszám: 1
Bárki bármit mond, Sklósi Beátrix az egyik legkarakánabb, legbátrabb ember ma Magyarországon. Nemhogy igazodni nem próbál, hanem még öncenzúrát sem alkalmaz. Igaz a műsor mottója: "szabad gondolatok és gondolkodók órája". De Te most nézted először? Mindig ilyen jó...
MarcoP
  Válasz | 2002. december 22. 22:46 | Sorszám: 0
Mit szóltok az éjjeli menedékhely adásaihoz?

Szerintem jelenleg a legnézhetőbb jobboldali TV műsor, tisztelet Siklósi Beatrixnak a bátorságáért.

Nem véletlen, hogy a balliberósok dühödt támadásokat inditottak ellene, a szokásos vádakkal, (antiszemita, rasszista, stb.).

A mai adásban Fűr Lajos nagyon jó volt, keményen megmondta a véleményét a Pax Amerikanáról, meg Ibolykáról is. Teljesen igaza van abban is, hogy az ország érdekében MINDEN MÓDON, akár bársonyos forradalom árán is meg kell dönteni ezt a kormányt.
És hogy ehhez TELJES ÖSSZEFOGÁS szükséges.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola