Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Jelentőségteljes semmitmondás (4. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Jelentőségteljes semmitmondás
keresztkem
  Válasz | 2017. június 29. 03:39 | Sorszám: 93
Lám-lám, milyen jó és okos is az, amit írtam a #89-es h.sz.-om-ban:
alkalmat adtam arra hogy idecitálja a LÉNYEGET, a LÉNYEGI TARTALMAT. ZSENI VAGYOK!--nyilván, de ezt Ön nélkül is tudom persze....
Mindenesetre: köszönöm a kedves segítséget, és főleg a túláradó és közismert JÓINDULATÁT..
panda
  Válasz | 2017. június 29. 00:30 | Sorszám: 92
"A két objektum együttes tömege impozáns: 15 milliárd naptömeg. Összehasonlításképpen a Tejút centrumában elhelyezkedő nagyon nagy tömegű fekete lyuk „mindössze" 4 millió naptömegű. Emellett a két kozmikus képződménynek 24 000 évbe telik, míg egyszer megkerülik egymást. Nem nehéz elképzelni tehát, miért tartott ilyen hosszú ideig a keringési pályájuk feltérképezése."


Forrás: Josh Valenzuela / UNM

panda
  Válasz | 2017. június 29. 00:27 | Sorszám: 91
Idézet:
Origo2017.06.28. 14:55
Példátlan eredményt értek el amerikai csillagászok: az objektumok által kibocsátott rádióhullámok segítségével először sikerült két egymás körül keringő fekete lyukat megfigyelniük. Az eredmény – a gravitációs hullámokat érzékelő LIGO detektorral együtt – a fekete lyukak kutatásának új dimenzióit nyithatja meg – írja az IFL Science tudományos hírportál.

panda
  Válasz | 2017. június 29. 00:18 | Sorszám: 90
Idézet:
keresztkem
Válasz | 2016. február 16. 09:54 | Sorszám: 40
KUSS!
Válaszok | Előzmény: panda 2016. február 16. 07:41 | Sorszám: 38
keresztkem
  Válasz | 2017. június 26. 20:12 | Sorszám: 89
Bozasztóan sokat beszélnek-fecsegnek manapság az emberek, és tök feleslegesen. Az egész mobil telefonos világ tulajdonképpen egy dologra jó, de arra nagyon jó: hogy Napnál világosabban és szépités nélkül mutassa-megmutassa milyen ures, link és tartalom nélküli az emberek 95%-a. Ugyanis a mibiltelefonálás a Skype-olás a chat-elés és telefonos üzengetésváltás nem igazán tehető meg "REJTEK"-ben diszkréten visszafogva és a szemérmesség csendjébe burkolva. Ezt--a dolog technikai természetéből eredően--csak hangosan, sokszor nagyon hangosan lehet a többi ember füle hallatára, szemeláttára. No és ez leleplezi az emberek nagy részének ürességét, linkségét, belső lelkületük tartalmilag kiszítt, kivákumozott mivoltát. S mert így van ezért lehetőséget kap a minőség és tartalom arra, hogy információt kapjon az ürességről, a linkségről az emberek lelkében lakozó nagy-nagy SEMMI-ről.Hát legalább ennyi kapható-megkapható a mobiltelefonvilág áldásai révén és okán.
keresztkem
  Válasz | 2016. május 18. 11:03 | Sorszám: 88
Én nem voltam "úszóovis" úszózsenicsemete, de kisfúkoromban, sőt kamaszkoromban ENGEM IS VERTEK a MŰHELYBEN a "mesterek" a "tanár urak", akik reszelni meg esztergálni tanitottak. Ha valamit elszúrtunk AKKORA "MELLPORT" kaptunk ököllel ( ez mellbevágást jelentett úgy, hogy alig kaptunk levegőt) hogy "megemlegettük". És minket senki nem sajnált és nem sajnál ma sem, ráadásul eszünk ágába sem jutott újságírókhoz rohangálni, hogy ugyan írják már meg, mekkora szenvedéseket kellett "kiállnunk" míg "emberré nem lettünk". Nem állítom--sokakkal ellentétben--hogy "javunkra vált" volna....az ilyesmi.
keresztkem
  Válasz | 2016. május 15. 11:39 | Sorszám: 87
Végre elhallgatott--remélhetőleg(!)--a Kiss László úszó ex-szövetségi kapitány 55 évvel ezelőtti szexuális ügye körüli BULVÁRCSÁMCSOGÁS! A sok szüffrazsett kipletyózta magát és kielégülve visszatér jólbevált és hőn-kedvelt VIBRÁTORÁHOZ.
keresztkem
  Válasz | 2016. május 11. 18:54 | Sorszám: 86
Akik ezt a szerencsétlen Kiss László volt úszó szövetségi kapitányt bántják és "ekézik", szegények nem tudják mit beszélnek és mit csinálnak. Persze szuperönérzetesen és égremeredt kiakadt ERKÖLCSCSŐSZ-szemmel "védelmezik" az erkölcsöt, a polgári jóhírnevet, a morális tisztaságot és a KISFA..OM tudja még mi mindent.Minden olyasmit, amit nem bánt, nem támad, nem von kétségbe senki. Hiszen a Kiss Lászlót védelmezni próbálók elsöprő többsége erőszakellenes és vitathatatlanul a tiszta erkölcs platformján álló és élő ember. Ám a Kiss-t ba..ogatóknak ez mitsem számit. Ők csak mondják tovább irreális védőszövegüket olyan területek védelmében, AMELYEKET NEM TÁMAD SENKI! EZ A MENTALITÁS AZ EMBERI BUTASÁG SŐT MAIKELETŰ ROSSZINDULAT egy divatos és nagyon kényelmes módja, gondolkodni nem tudó hülyegyerekeknek...
keresztkem
  Válasz | 2016. május 07. 14:29 | Sorszám: 85
Ha Isten megbocsájtja a bűneimet ÖNMAGAMNAK MÁR NEMHOGY NEM KELL MEGBOCSÁJTANOM, de bűn is ilyesmire kisérletet tennem. Tekintve, hogy nemhogy nem vagyok TÖBB, mint az Isten, hanem mérhetetlenűl kevesebb.Ám ugyanez a tétel nemcsak önmagamra áll, hanem más embertársaimra is--VELEM SZEMBEN!
Persze. Feltétele, súlyos feltétele van annak, hogy Isten megbocsájtson, jelesül az én KOMOLY BŰNBÁNATOM--ez igaz. De ha nyugodt és TISZTA a LELKIISMERETEM, akkor ez megvan, pontosabban MEGKAPTAM EZT IS AZ ÚR kegyelme révén.
keresztkem
  Válasz | 2016. május 03. 17:25 | Sorszám: 84
Jelentőségteljesnek nem túl jelentőségteljes ám semmitmondónak semmitmondó az a stílus, amit itt egy levelezőtársunk megenged magának, s amit előadandó VAGYOK.
1.) INDOKLÁS, MAGYARÁZAT, SŐT OK NÉLKÜL(!) IDEIR VALAMI SÉRTŐT-BÁNTÓT--szerény személyemre nézvést.
2.) Ezekután--TEGEZŐ STILBEN--hozzáteszi: "TUDOD TE AZT NAGYON JÓL TE "MOCSOK", hogy miért vagy "az", aminek mondalak".
3.) Pedig--ISTEN LÁTJA A LELKEMET--NEM TUDOM! Ha megfeszülök se tudom.
4.) Ezekután minek van itt, ezzel a dologgal kapcsolatban értelme? Bizonygatni akárhogyan, hogy hozzá sem szóltam--legföljebb jóval régebben, ami rég kirepült a kéményen--hogy a' miért bánt ő, akihez hozzá sem szóltam: ÉRTELMETLEN. Visszasérteni? Mocskolódni mint ő teszi? Ugyan minek?
5.) ÉN KERESZTÉNY VAGYOK, XXI.sz.-i modern, katolikus keresztény. Ennek a létállapotnak a LEGLÉNYEGE a megbocsájtás, a BŰN NÉLKÜL élés TUDATÁNAK NYUGODT és SKRUPULUSMENTES VISSZANYER(HET)ÉSE-VISSZAKAP(HAT)ÁSA a BŰNBÁNAT SZENTSÉGE,a GYÓNÁS ÁLTAL! Nincs végképp bűnös ember tehát, sem más sem ő sem én NEM VAGYUNK KÖTELESEK BŰNBEN ÉLNI--ha őszintén megbánjuk bűneinket. Miért? Mert Isten KEGYELME VÉGTELEN! Ő MINDIG, MINDENKINEK MEGBOCSÁJT és VÉGTELEN MÉRTÉKBEN(!) BOCSÁJT meg: előzményektől függetlenűl.
6.) De mindezt ez a szegény szerencsétlen--engem sértegető és bántó-- ember: NEM TUDJA! De remélem: meg fogja tudni. Imádkozom érette: ÉN A "HITVÁNY", a "MOCSOK" és a nemtudommég miacsuda....
keresztkem
  Válasz | 2016. április 29. 11:03 | Sorszám: 83
Jómagam Matolcsy-t sohasem kedveltem igazán, KÉSZ-es barátaim a tanúk rá, hogy mennyire nem--már hosszú évek, sőt évtizedek óta. Egy kolléganőmet biztuk meg azzal anno, hogy tárgyaljon vele--meghívandó őt egy közgazdasági tárgyú előadás megtartására. Lényeg az, hogy valami miatt elérhetetlenné tette sajátmagát, összevissza hazudott sőt hazudtatott, hogy most sielni ment Ausztriába, most egyetemi előadására készül, most előadást tart itt-ott-amott. Szóval sehogysem lehetett őt elérni, bár még nem volt sem miniszter, jegybankelnök meg pláne nem volt. És nem értettük, hogy miért nem akar eljönni köreinkbe, ahol ráadásul sokak MENNYEI PIEDESZTÁLRA EMELVE HALLGATTÁK (VOLNA!) őt bármiről. Szóval megútáltatta magát rendesen és véglegesen--velem legalábbis biztosan.
ENNEK ELLENÉRE! Most azt nem értem, miért akarják őt, épp és pont őt kicsinálni a liberálgenyók. Mert--szerintem legalábbis--nem sokat nyernek vele, és Dr.O. is csak tévedésből tartja őt, ezt a szar Matolcsy-t oly' nagyra....Szóval nem értem a most körülötte csapott éktelen hercehurcá-t.
keresztkem
  Válasz | 2016. április 25. 10:15 | Sorszám: 82
Gallóné elvtársnő, Pukly, Mendrey és egyéb elvtársak a múlt héten arról prédikáltak, hogy szerdán délben 12 órakor--úgymond--"5 PERCRE ÁLLJON MEG AZ ÉLET"! Mint Sztalin elvtárs meg meg Brezsnyev eltárs és hasonlók (Mao, Ho-Shi-Minh, Kim-Ir-Szen, Dimitrov, Zsivkov, Gotwald és Walter Ulbricht elvtársak) temetésinek napján--SZERETE A HALADÓ VILÁGBAN UGYI-- anno az ancienne regime idején. A villamosok, buszok álljanak le, a kohászati üzemek függesszés fel az acél csapolását, az operáló orvosprof. kezibe aálljon meg a szike, a hentes kezibe a hentesbárd álljon meg a levegőbe a rövidkaraj szeletelésekor etc...etc...HÁT EZ NEM GYÜTT BE! NEM IS 'TOM MIÉRT?
keresztkem
  Válasz | 2016. április 22. 17:57 | Sorszám: 81
Jelentőségteljesnek nevezhető az a semmitttevés és így semmitmondás, ahogyam az MSZP és a DK lényegében NEM VESZ RÉSZT(!) a Magyar Parlamentarizmuas munkájában. És ezekután még ők csodálkoznak azon, ha az aktív parlamenti munkát végzák és elvégzők--akik tehát helyettük megcsinálnak mindent--LESZAVAZZÁK az összes önszemléletű életidegen hülyeségüket MINDET EGY SZÁLIG természetesen--és nyilván--ha nagynéha egyikük-másikuk be-méltóztatik fáradni a Házba, hogy soronkövetkező CSÚCSÖKÖRSÉGÉT benyújtsa parlamenti határozati javaslatnak csúfolva azt. Hát ez így nem megy PROLETÁRIÁTUS URAK!
keresztkem
  Válasz | 2016. április 13. 13:20 | Sorszám: 80
Ez amit írtam alább--még 7-én--jelentőségteljesnek elentőségteljes. És semmitmodónak is valóban semmitmondó.
Úgyhogy tökéletesen "idevaló".
keresztkem
  Válasz | 2016. április 07. 19:03 | Sorszám: 79
Beszarok a röhögéstül az ön magaszszintű intellektuális humorából kifolyólagossan....
panda
  Válasz | 2016. április 07. 16:52 | Sorszám: 78
Idézet:
keresztkem
Válasz | 2016. február 16. 09:54 | Sorszám: 40
KUSS!
Válaszok | Előzmény: panda 2016. február 16. 07:41 | Sorszám: 38
keresztkem
  Válasz | 2016. április 07. 15:56 | Sorszám: 77
Idézett idézet.Ha-ha-ha!
panda
  Válasz | 2016. április 07. 07:21 | Sorszám: 76
Idézet:
KUSS!
keresztkem
  Válasz | 2016. április 07. 05:31 | Sorszám: 75
Ez a "kedves válasza" tulajdonképpen RENDBEN VAN: ""KUSS!""
Csak éppen NEM "semmitmondás". Ez az egy probléma van pusztán VELE. Tekintve, hogy egy nem "odavaló" dolgot csak egyesegyedül NEKEM(!!!) SZABAD írni--önnek nem. Mivelhogy ugye: NEM VAGYUNK EGYENRANGÚAK--nyilván. De egyébként stimmel a dolog tartalmilag...
panda
  Válasz | 2016. április 06. 19:54 | Sorszám: 74
"KUSS!"
keresztkem
  Válasz | 2016. április 06. 12:46 | Sorszám: 73
Ön úgy látszik, hogy sértés-sértegetés-bántás NÉLKÜL 2 mondatot nem tud leirni irányomba'. ENNÉLFOGVA CSAK HÜLYE REAKCIÓKAT ÉRDEMEL MEG ÉS KI TŐLEM. MERTHOGY: "AMILYEN AZ ADJONISTEN, OLYAN A FOGADJISTEN!"
keresztkem
  Válasz | 2016. április 06. 12:46 | Sorszám: 72
Ön úgy látszik, hogy sértés-sértegetés.bántás NÉLKÜL 2 mondatot nem tud leirni irányomba'. ENNÉLFOGVA CSAK HÜLYE REAKCIÓKAT ÉRDEMEL MEG ÉS KI TŐLEM. MERTHOGY: "AMILYEN AZ ADJONISTEN, OLYAN A FOGADJISTEN!"
keresztkem
  Válasz | 2016. április 05. 16:40 | Sorszám: 71
Kérem: ne tessék nekem tanácsokat osztogatni! ÉN A "LEVEGŐBE BESZÉLEK"--mert TŐLEM AZ IS NAGY ÉRTÉK(!)-- HA NEKEM ÚGY TETSZIK, s ehhez nem veszem igáénybe mások tanácsát.NEKEM MINDÉG IGAZAM VAN! PUNKTUM!
És akkor "böfögök", amikor nekem jólesik. Ez így volt eddig is, és így lesz ezután is! Befejeztem. Leléphet!
panda
  Válasz | 2016. április 05. 10:04 | Sorszám: 70
( Keresztkem, nem ártana, ha néha megnéznéd, hogy mi mire volt válasz... Nem mindenki csak a levegőbe beszél, mint te...
Próbáld meg néha értelmezni a hsz.-eket, vagy ha nem megy akkor ne azokra add a válaszaidat, hanem csak böfögj új hsz.-t, ahogy szoktad!...
(Nem fog menni. ) )
panda
  Válasz | 2016. április 05. 09:50 | Sorszám: 69
Idézet:
keresztkem
Válasz | 2016. február 17. 06:49 | Sorszám: 56
KUSS!

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola