Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Jelentőségteljes semmitmondás (6. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Jelentőségteljes semmitmondás
keresztkem
  Válasz | 2016. február 16. 10:58 | Sorszám: 43
KUSS!
keresztkem
  Válasz | 2016. február 16. 10:58 | Sorszám: 42
KUSS!
panda
  Válasz | 2016. február 16. 10:24 | Sorszám: 41
Jó kis párt az! Te is tagja vagy?...
keresztkem
  Válasz | 2016. február 16. 09:54 | Sorszám: 40
KUSS!
panda
  Válasz | 2016. február 16. 07:47 | Sorszám: 39
http://www.konkoly.hu/~lmolnar/tanf/kettoscsillagok_13.pdf

Mennyi a kettőscsillag?

Csillagok kb. fele nem egyedülálló
– ~ 50 ± 10 % egyedül
– ~ 38 ± 10 % kettős
– ~ 8 ± 3 % hármas
– ~ 3 ± 1 % többes rendszerekben

panda
  Válasz | 2016. február 16. 07:41 | Sorszám: 38
Stimmt. Nem állsz le, te kedves keresztény(!?).
keresztkem
  Válasz | 2016. február 16. 05:11 | Sorszám: 37
AKKÓ NYAAD KI A SEGGEM! BAROMÁLLAT! KUSS AZ ANYÁD PICSÁJÁBA!
panda
  Válasz | 2016. február 15. 22:41 | Sorszám: 36
Számítások (computer simulation) szerint akár ilyen hármas-csillagok is lehetnek,
de eddig még nem találtak ilyeneket...

panda
  Válasz | 2016. február 15. 22:33 | Sorszám: 35
Látom, folytatod a mindenkori mócceredet:
hozzászólásokat nem olvasol el!

De, hogy igazad legyen, most tényleg kijelenetem:
önmagad körül forogsz, eszement sebességgel!

keresztkem
  Válasz | 2016. február 15. 21:01 | Sorszám: 34
ITT CSAKIS ÉS KIZÁRÓLAG TE LEHETSZ "NORMÁLIS"--TERMÉSZETESEN.BALFASZFEJKIRÁLY.
panda
  Válasz | 2016. február 15. 19:01 | Sorszám: 33
http://www.atlasoftheuniverse.com/orbits.html

A Quadruple Star System

panda
  Válasz | 2016. február 15. 17:24 | Sorszám: 32
"A legújabb VÁDJA az, hogy--úgymond--"ÖNMAGAM KÖRÜL FORGOK"!"

Tessék??????? Te normális vagy?

/ Mellesleg: számtalan "cucc", nem csak fekete lyuk, van az univerzumban, mely egymás körül kering.
Ha ezzel nem értesz egyet, akkor a számtalan csillagász/fizikus kartáccsal folytasd le a vitádat... Ők szerint ugyanis egymás körül keringenek.
OK, OK, tudom, ami nem úgy van, ahogy te mondod, az nincs is!! /

keresztkem
  Válasz | 2016. február 15. 17:07 | Sorszám: 31
A FŐSÁTÁN aki errefeletájt "panda"-nak nevezteti önmagát, s azután ki tudja még hányféle nick névvel él közöttünk, VÁDOL!
Mindég csak másokat VÁDOL mert ő tökéletes. Engem--"keresztkemet" aki kényszerből szintén néhány "változó" nick néven vagyok jelen itt és másütt--persze: "jobb híján" s nem jószántamból-- hagyományosan a FŐ-GYŰLÖLENDŐNEK tart. Nem tehetek, nem mondhatok olyat--igaz már nem is nagyon akarok--ami ne váltaná ki "panda" levelezőtárs dühét és újraéledő rosszindulatát irányomba. A legújabb VÁDJA az, hogy--úgymond--"ÖNMAGAM KÖRÜL FORGOK"! Hát ez marhajó, szinte SZÉDÜLÖK BELÉ! ( annyiban persze plágium ez a --nevezzük így--valami körüli FORGÁSKÉP, mióta "sajtóvilágot látott" az egymás körül forgó 2db. fekete lyuk--ami szetrintem képtelenség!) Kiváncs lennék lehetséges e 3(!) db. "egymás körül forgó"
PIRITOTT LÓF..SZ? FEKETÉN--természetszerűleg, s lukacsossan! Ja, és "hullámokat gerjesztve" hogy teljes legyen a kép(zavar).
keresztkem
  Válasz | 2016. február 11. 09:06 | Sorszám: 30
A rossz embereket nem érdeklik mások csak saját maguk. A küzdő emberek--saját hibáikkal is küzdve-küszködve--MÁSOKÉRT ÉLNEK. Csak ezt a ROSSZAK nem érzékelik,nem tudják, éppen azért, mert ÉRZÉKTELENSÉGÜK részeleme emberi rosszaságuknak.
Más kérdés, hogy rosszaságukról sokszor sajár maguk sem nagyon tehetnek, mert erkölcsi gyengeségük megakadályozza "magukbaszállásukat" és esetleges önkritikájukat--amire viszont nagyon szükségük lenne.. Ők mindég csak azt látják-mondják: MILYEN A MÁSIK(!!!) ember. Persze tudatlan, buta, önző etc...etc...De mindég és szigorúan csak a MÁSIK!
Ők soha.
keresztkem
  Válasz | 2016. február 04. 21:05 | Sorszám: 29
TEFU "nick néven" új zseniális észkombájn lépett fel, élvezettel figyelem akcióit. Hahaha!
keresztkem
  Válasz | 2016. február 01. 08:29 | Sorszám: 28
Kérdésemre--természetesen Öntől--NEM KAPTAM VÁLASZT. De nem is ez a fő problémám, mert igazándiból gondoltam is azt, hogy nem fogok.
De hogy az EMBERI TISZTESSÉGRŐL mi a véleménye--ami az ÉLETEM MAGA--nos, arról azért vártam volna, hogy elmondja a "magáét".
keresztkem
  Válasz | 2016. január 28. 08:20 | Sorszám: 27
A TÉNYEK: AZ ÉLETEM, a tisztességes tiszta feleségem. a fiaim, és az unokáim. Igy együtt. ŐK AZ IGAZI TÉNYEK. És mik az ön ilyen tipusú "tényei"?
panda
  Válasz | 2016. január 27. 23:34 | Sorszám: 26
Jelentőségteljes semmitmondásra jelentőségteljes tények!
Ez van, ezt szereted. :-(
keresztkem
  Válasz | 2016. január 27. 19:52 | Sorszám: 25
Lenyűgözö az a határozottság, s ellentmondást nem tűrő kinyilatkoztatókészség, amellyel "panda" levelezőtárs--egy másk helyen-- megállapitásokat tesz rólam és rám széles ívű tartalmi spektrumot átfogva. Hogy nem tudok gondolkozni, hogy hülyeségeket írok,hogy milyen tökfej vagyok--IGY 70 évesen-- 2 férfivá, családossá fölnevelt gyermekem-fiam, 5 db.gyönyörű értelmes unokám, kiváló matematikus feleségem, s befutott szakmai karrierem "társaságában"--mind ezekkel együtt sőt mindezek ellenére. Nem is azért érdekes ez az ő hallatlan mértékű magabiztossága és itélő-elítélő képessége, mert elvben esetleg ne lehetne valami igaza is! Hanem a megfogalmazásainak IMPERATIV és INHIBITIV jellege, annak módozata és önkritikát még csak nem is föltételező stílusa okán. Nagyon kíváncsi lennék rá, hogy Ő, "panda" levelezőtársunk-barátunk ugyan MI ÉRT EL vajmi hatalmasat az egyéni életében, a családjában, a szakmájában-hivatásában, gyermekeivel és gyermekeiben, hogy ily' ennyire magabiztosan mer valakiket minősiteni, elitélni, ledorongolni.Ráadásul tegező stílusú megszólitásokkal és megfogalmazásokkal.Van-é az ilyen emberekben egyáltalában önkritika? Nyilván nem tudom meg soha, de talán jobb is...
keresztkem
  Válasz | 2016. január 14. 06:03 | Sorszám: 24
Biztos lehet valamiféle magyarázat, legföljebb én nem tudok magyarázatot adni a "feltámadásra". Hacsak azt nem, hgy én SZÜNTELENŰL IMÁDKOZTAM. Ezért is meg sok másért is.
De tudom, ez Önök szerint SZERÉNYTELEN, tahát nem is tekintem ú.n. "magyarázatul"....Legföljebb: ezzel köszönöm meg az Úrnak.
tiszavirág
  Válasz | 2016. január 13. 15:31 | Sorszám: 23
Feltámadt halottaiból a kék Gondola?
Mi történt?
Lehetne kapni egy kis magyarázatot?
keresztkem
  Válasz | 2016. január 10. 08:05 | Sorszám: 22
Köszönöm kedves hozzászólásaikat.
Szinte szégyellem magam ennyi dicséret nyomán....
Áldott Újesztendőt kívánok MINDENKINEK, aki erre fordítja LELKI TEKINTETÉT!
vanna7
  Válasz | 2016. január 09. 23:39 | Sorszám: 21
Igen, míg mi a többiek mind a fazonbúkon lájkvadászunk.. és válaszokat várunk...addig van itt ki tarja a frontot égi energiákkal : )
vanna7
  Válasz | 2016. január 09. 23:36 | Sorszám: 20
..még mindig szünetel a regisztráció...basszuskulcs..
nereus
  Válasz | 2016. január 09. 18:41 | Sorszám: 19
Boldog új esztendőt, kedves Keresztkém!

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola